Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам един сайт с който се занимавам от скоро и чета в различни форуми и теми за SEO оптимизация. Като цяло всичко съм направил, но като пусна една SEO проверка/статус и ми изкарва, че нямам тагове <H1>,<H2>,<H3> и други такива. Не знам къде трябва да се добавят тези неща и въобще какво е това? Ако някой има идея и има желание да помогне ще черпя!Използвам готова CMS система WordPress.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк с информация по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк с информация по въпроса.

Благодаря ти много за информацията! Много ми беше полезна!Не знам дали този въпрос е за същия раздел, но искам да попитам дали брояча Tyxo засича така наречените "ботове" и "паяци", които влизат в сайта и проверяват информацията и предават на търсачките. Имам предвид дали ги отчита като влизане на потребител? Дефакто на мене ми трябва брояч, който да не отчита тези ботове като уникални потребители.

Благодаря предварително!

Редактирано от Weezyworld (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много за информацията! Много ми беше полезна!Не знам дали този въпрос е за същия раздел, но искам да попитам дали брояча Tyxo засича така наречените "ботове" и "паяци", които влизат в сайта и проверяват информацията и предават на търсачките. Имам предвид дали ги отчита като влизане на потребител? Дефакто на мене ми трябва брояч, който да не отчита тези ботове като уникални потребители.

Благодаря предварително!

Tова не мога да ти кажа. Може обаче да питаш администраторите на Tyxo.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не този брояч пропуска ботовете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам да ползваш Yoast WordPress SEO plugin

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.