Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Попаднах на тема за http://www.freeandroidspy.com/bg . Ако имате  впечатления от програмата, моля споделете мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е много под въпрос дали е законно използването на такова приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам точи доста от батерията на инсталирания телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам точи доста от батерията на инсталирания телефон.

Това в голяма степен зависи от активността на потребителя като приложение и движение. На мен ми е любопитно това което виждам в секция поддръжка на демонстационния достъп. Дали тази информация се отнася до данни от сим картата и защо им е необходима?

Поддръжка

Клиентски №
ПИН

× Ще бъдете попитани за вашия Клиентски № и ПИН само от наши оператори. Никога не споделяйте вашия Клиентски № и ПИН, с които и да е друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това в голяма степен зависи от активността на потребителя като приложение и движение. На мен ми е любопитно това което виждам в секция поддръжка на демонстационния достъп. Дали тази информация се отнася до данни от сим картата и защо им е необходима?

Поддръжка

Клиентски №

ПИН

× Ще бъдете попитани за вашия Клиентски № и ПИН само от наши оператори. Никога не споделяйте вашия Клиентски № и ПИН, с които и да е друг.

Вероятно им трябва за да могат да пращат скрити двоични СМС-и, което за мен е много съмнително. Не бих ви препоръчал това приложение, още повече че е на ръба на закона

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъди предпразлив какво инсталираш, защото има приложения които изпращат по 6,20лв. СМС.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъди предпразлив какво инсталираш, защото има приложения които изпращат по 6,20лв. СМС.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Знам че пиша с голямо закъснение ,но все пак някой може да го прочете и да научи че има такъв легален software с който родителите държат из късо децата си .Незнам дали има възможности за "следене" на други хора ,защото не съм я изпробвал ,поради този факт незнам и името на въпросния software.Преди няколко годинки гледах реклами на такива програми ,немога да кажа с точност но мисля че по новините. И въпреки това ,ако се използва с други цели ,молете се да не ви хванат. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.