Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър вечер :)Предложете ми сайтове, от които вие сте си купували маратонки.? Тъй като гледах в интернет много сайтове, но много от тях нямат големи размери маратонки. Сега съм с едни "ADIDAS KICK + Puma First Generation" , но вече са стари и искам да си купя нови вече. Днеска обиколих всички магазини в моя град, но нямат размери 46-46,5 номер. Ще съм благодарен, ако можете да помогнете. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик,но аз не бих си купил обувка (маратонка)не я ли премеря и да я чувствам удобно ,па ако ще и да е от Лондон и без пари!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офтопик,но аз не бих си купил обувка (маратонка)не я ли премеря и да я чувствам удобно ,па ако ще и да е от Лондон и без пари!

Подкрепям те, но когато не мога да си намеря.? И яз дрехи/обувки докато не ги меря, не мога да ги купя, но когато имам подобен проблем с голям крак, нямам друг избор освен да ги купя онлайн.

Спорт Директ - http://www.sportsdirect.com/adidas

Благодаря ти :)  От тук съм поръчвал, но не ми се чака един месец. Забравих да спомена, че искам да ги купя от България, тъй като доставката ще ми отнеме 1-2 дена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спорт Директ - http://www.sportsdirect.com/adidas

Сайта предлага много добри китайски продукти - нямат нищо общо с предлаганите у нас. За да пазаруваш от там се прави една дълга и отегчителна регистарция. Освен това трябва да имаш и карта за онлайн разплащане. Другата подробносте, че пощенските разходи от Англия не са малки и оскъпяват продукта допълнително. И още нещо - номерацията е различна от нашата и риска да получиш обувка, която да не ти стане е много голям. За сметка на това, когато всичко се отработи пазаруването от там е удоволствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нося 13ти размер тоест 47 номер, маратонки с този размер се намират доста трудно.

Знам си номера знам си и предпочитанията имам купени над 10 чифта от този сайт.

От 3-4 години 90% от дрехите си ги купувам от тях.

gyps доставката последно беше 20 паунда няма таван за размера и килограмите но могат ако преценят да разделят поръчката в две пратки.

Комбинираме се 4-5 човека и оскъпяването е не повече от лев-два на артикул.

Редактирано от trial version (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям те, но когато не мога да си намеря.? И яз дрехи/обувки докато не ги меря, не мога да ги купя, но когато имам подобен проблем с голям крак, нямам друг избор освен да ги купя онлайн.

Добре бе пичове-просто изразих мнение :)  И аз нося 45-ти номер,а някои не ми стават и се налага да са 46-ти.Та...затова и казах ,че предпочитам да пробвам да не стане фал ;) Иначе и аз пазарувам онлайн дрехи и какво ли не,но не и обувки!

Успех на Войников!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, харесах си няколко чифта от "Спорт Директ и Спорт Мал" , сега остава въпроса колко пари ще ми излезнат до България.? Маратонките три чифта излизат 255 паунда, колко пари ще ми излезе доставката отделно.? Как мога да направя обща поръчка.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, харесах си няколко чифта от "Спорт Директ и Спорт Мал" , сега остава въпроса колко пари ще ми излезнат до България.? Маратонките три чифта излизат 255 паунда, колко пари ще ми излезе доставката отделно.? Как мога да направя обща поръчка.?

Последно съм си поръчвал от SportsDirect и доставката беше 8 и нещо паунда-не помня точно! По точно да уточня-двама,трима,четирима колеги си избираме нещо от сайта им и единия от тях се занимава с поръчката.Затова и не дадох отначало точно мнение,защото почти бях сигурен,че ще има някакви по-конкретни въпроси на които няма да мога да отговоря,защото аз не се занимавам със самата поръчка.Но за цената е приблизително толкова.Мисля е на килограми-до 5кг беше 5+паунда ,до 10кг-8+! Последно правихме поръчка малко преди нова година и цените бяха такива.Не вярвам да има някакви промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно съм си поръчвал от SportsDirect и доставката беше 8 и нещо паунда-не помня точно! По точно да уточня-двама,трима,четирима колеги си избираме нещо от сайта им и единия от тях се занимава с поръчката.Затова и не дадох отначало точно мнение,защото почти бях сигурен,че ще има някакви по-конкретни въпроси на които няма да мога да отговоря,защото аз не се занимавам със самата поръчка.Но за цената е приблизително толкова.Мисля е на килограми-до 5кг беше 5+паунда ,до 10кг-8+! Последно правихме поръчка малко преди нова година и цените бяха такива.Не вярвам да има някакви промени.

Скоро, ако правите поръчка в близките 1/2 седмици ще ме включите ли.? Тъй като сам да поръчам, ще ми излезе доста скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро, ако правите поръчка в близките 1/2 седмици ще ме включите ли.? Тъй като сам да поръчам, ще ми излезе доста скъпо.

То да правим нямаш грижи,но едва ли ще е близките седмици.Абе баща ти не беше ли тексимаджия? Толко ли не може да ти намери хубави обувки от чужденецията?Хем нема арчиш парите дет ти е оставил :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То да правим нямаш грижи,но едва ли ще е близките седмици.Абе баща ти не беше ли тексимаджия? Толко ли не може да ти намери хубави обувки от чужденецията?Хем нема арчиш парите дет ти е оставил :P

Аз докато не ги видя, да си ги харесам не мога да му поръчвам. Иначе няма проблем, но аз трябва поне да ги видя. Ще ми купи нещо което няма ми хареса, после ще си блъскам главата. Пак тези моделчета които харесах, ще ми тичат много с дънките които поръчах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз докато не ги видя, да си ги харесам не мога да му поръчвам. Иначе няма проблем, но аз трябва поне да ги видя. Ще ми купи нещо което няма ми хареса, после ще си блъскам главата. Пак тези моделчета които харесах, ще ми тичат много с дънките които поръчах.

Ем кат искаш да си гъзе ша кихаш :P  Майтапче дан са обидиш сега.Ми намери си некой да си направите партия.Иначе за тия 255 паунда не знам колко чифта са ,но си направи долу горе сметка колко ще тежат тиа пущини и колко ще ти излезе доставката.

Аз немога ти помогна :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем кат искаш да си гъзе ша кихаш :P  Майтапче дан са обидиш сега.Ми намери си некой да си направите партия.Иначе за тия 255 паунда не знам колко чифта са ,но си направи долу горе сметка колко ще тежат тиа пущини и колко ще ти излезе доставката.Аз немога ти помогна :(

Четири чифта са, според мен с кутиите, да тежат 5 кг. Може и повече знам ли. Намерих човек които прави общи поръчки, ще попитам колко ще ми излезе горе долу. Благодаря на всички :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири чифта са, според мен с кутиите, да тежат 5 кг. Може и повече знам ли. Намерих човек които прави общи поръчки, ще попитам колко ще ми излезе горе долу. Благодаря на всички :-)

4 чифта 46-ти номер патарлъци барабар с кутиите....те дано са под 10 кг  :D и да са оттървеш с 8+ паунда за доставка.(нещо към 8.50 ми се върти в главата) Ади успех... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един български сайт, който предлага стоките на Sportsdirect, нещо от рода на sportsmall, цените са същите, но доставката е по-бърза ,около 4лв е със speedy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си жена 100% ще си харесаш някой модел в http://www.koketna.com/ :) Аз последната една година само от там си взимам работи.

какви маратонки бълнуваш там не ми е ясно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нося 13ти размер тоест 47 номер, маратонки с този размер се намират доста трудно.

Знам си номера знам си и предпочитанията имам купени над 10 чифта от този сайт.

От 3-4 години 90% от дрехите си ги купувам от тях.

gyps доставката последно беше 20 паунда няма таван за размера и килограмите но могат ако преценят да разделят поръчката в две пратки.

Комбинираме се 4-5 човека и оскъпяването е не повече от лев-два на артикул.

Dekatlon - човека оборудване за палатка ли ще купува?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.