Премини към съдържанието
kokolino12

Компютърът ми засича

Препоръчан отговор

Здравейте,от известно време се появи нещо странно.Компа ми започна да засича и да издава стържещ звук когато си пусна видео клипове и играя видео игри.Това става за 1,2 минути и спира после пак докато не ми омръзне и не изключа всичко.Работя с google chrome i youtube.С windows 7 съм,рам 2,00гб,процесор AMD athlom 64 X2 dual core Processor 6000+ 3.00 GHz

Редактирано от niki6789 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това се получава при гледане на флаш клипове от Vbox или You Тube , е добре да си обновиш флаш плеъра . Не си казал с кой браузър си впрочем .

Не си казал този дефект само при гледане на клипове ли се получава или го има и при гледане на свалени вече филми посредством някой плеър .

Причини много , информация малко .

. Ако желаеш по конкретни съвети и насоки , кажи каква е конфигурацията - процесор , рам , видео . Пишеш каква е ОС . Пишеш какъв браузър използваш . След тези неща като се появят с следващ твой пост , може и повече неща да бъдеш посъветван .

За сега толкова .

П.П. Какво значи "странен звук " Никой освен теб не чува това което чуваш ти . Какво всъщност представлява този звук - пищене , стъргане , тракане ?

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако, се чува от харда много лошо, макар че то такъв звук няма от къде другаде да се чува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да се каже и кога последно е отварян и почистван. Както спомена PC Doctor "странен звук" е малко общо понятие. Стържене може да се чува от някой вентилатор - на видео картата, например. Харда ако почне да стърже няма и самия комп да зарежда нормално, поне според мен...

Редактирано от Петър Василев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.