Премини към съдържанието
Alex Ivanov

Изработка на тениска

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,мисля че е правилното място за темата ми - ако не преместете я.

Искам да си направя тениска по мой дизайн като казвам дизайн разбирайте формата на самата тениска а не щампи,текстове и всякакви други лепенки.Имам  идея за тениска но незнам къде/кой може да я реализира.

Ако някой знае къде то моля да сподели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш при някой шивач,или в някое шивашко ателие.Мисля ,че не би било проблем да Ви я скроят и ушият.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ted Lixusa
      Здравейте, нуждая се от помощ, при избор на студио/фирма изработваща уебсайтове. В интернет излизат сума ти неща, но ми се ще да чуя Вашето мнение и препоръка. Става въпрос за изработка на сайт за продажба на натурални сокове и плодове, и продажба на продукцията. Искам фирмата/студиото, които ще изработят сайта, наистина да са професионалисти, да знаят какво правят, как да го правят и да си свършат работата на високо ниво. Не ми пречи да разгледам сайтовете на въпросните компании/фирми/платформи изработващи уебсайтове, излизащи на първите страници в Гугъл и да видя вече изработените страници на големи клиенти, просто искам мнение и препоръка за фирми/студия, които използват последните тенденции по цялата изработка на сайт(графичен дизайн, домейн, хост, фирмено лого и т.н) правейки всичко с професионализъм.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.