Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Young Thrasher

Проблем с хардиска(избягали гб-ти)

Препоръчан отговор

Здравейте хора, нов съм тук и много се извинявам ако не съм пуснал темата в правилния раздел, та така от извесно време забелязвам ,че харда ми е пълен пък вътре примерно има 70% процента заето място така да кажем като махна всички игри и програми го засякох след прейсталация и изтриване на лидолс.олд папката свободното място е 22.5 ГБ от 67.7 ГБ свободни къде са другите 45 гб не знам лидолса максимум да заема 10 ГБ другите нз къде се губят и тва е много тъпо... ако някой може да удари едно рамо ще съм му много благодарен  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лидолса максимум да заема 10 ГБ

Да беше казал, какъв е поне този Windows. Ако е Vista или 7 си много голям оптимист. После защо казваш "да заема"? Десен бутон на папката, properties, и веднага ще разбереш, точно колко  заема.

Има скрити папки и файлове, които не се виждат примерно файла за виртуалната памет и за хибернацията. Разреши от folder options да се виждат скритите файлове, и провери всяка от папките в главната на диска по описания горе начин. Ще разбереш къде се губят.

П.П. ако смяташ че е оригинално или забавно да използваш такова наименование, заблуждаваш се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи линдолса ми е 7-ца ултимате и колко скрити файлове и папки да има та да са 45 гб, не съм се мъчил нито да бъда оригинален нито забавен просто така ми дойде да го напиша и го написах.. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи линдолса ми е 7-ца ултимате и колко скрити файлове и папки да има та да са 45 гб, не съм се мъчил нито да бъда оригинален нито забавен просто така ми дойде да го напиша и го написах..

и не направи това което помолих, защото? (може да не съм се уточнил)

Десен бутон на папката Windows, properties, и веднага ще разбереш, точно колко  заема.

Разреши от folder options да се виждат скритите файлове, и провери всяка от папките в главната на диска по описания горе начин.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти се е налагало да триеш папка Windows.old, значи си преинсталирал върху стар Windows, без да форматираш дяла. Това е грешно. Кой знае какви неща са останали от стария.

Има два начина за действие. Да преинсталираш наново, този път с буутване и формат на дяла. Вторият е да си разрешиш показването на скритите и системни папки и файлове, и да изтриеш това, което е ненужно. Но не ти го препоръчвам, защото (без да се обиждаш) като ти гледам писането, не смятам, че имаш нужната компютърна грамотност за целта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нова преинсталация на windows, с форматиране на дяла. С това ще си решиш проблемите. Ако не знаеш как става си извикай човек, който разбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина е добре да форматираш и преинсталираш начисто, защото си направил голяма каша, но все пак дръпни това и виж кое колко заема:

http://dox.bg/files/dw?a=35500c8218

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички, оправих се моля да изтриете темата :)

Не е задължително, но пък по тези форуми е добре когато имаш проблем и после сам установиш как се отстранява да споделиш как си го решил точно.

Редактирано от bazu (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.