Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, търся ново захранване до 150лв. За сега съм се спрял на това: Tacens Valeo V 700W 80 Plus Silver Modular. Не държа да е малка, но да е си заслужава..... конфигурацията на комп е от подписа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено това ще ти е достатъчно PSU-FORTRON-RIDER-650-BRONZE 129,01лв.! Ще имаш и добър аванс за надграждане, ако искаш може и да минеш с доста по-ефтино, защото системата ти не изисква толкова голямо като мощност захранване. Ето и по-ефтините алтернативи:

PSU-FORTRON-RIDER-550-BRONZE 101,07лв.

PSU-CM-GX-450W-APFC 94,82лв.

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването искам да е нещо поне 650 вата за да мога да сменям компоненти в бъдеще без да се притеснявам...... Ще помоля да ми давате предложеня от следния сайт www.pccomponentes.com тъй като от там пазарувам. На NOX ми се струва добро захранването...поне на хартия, ако някой има впечатления от марката да сподели..... Не мога да давам линкове, защото пиша от телефона.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във въпросния сaйт нямa голям избор нa кaчествени зaхрaнвaния , тa aко имaш възможност дa пaзaрувaш от друго място ще е добре дa кaжеш. Кaто цяло подобнa системе едно 500-550 вaтово кaчествено зaхрaнвaне е предостaтъчно , зa в бъдеще тенденциятa е чaстите дa бъдaт със все по-нискa консумaция!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, мога да пазарувам и от друго място не е проблем.......нека да е поне 650 вата.... по добре да има....под качествено се разбира определена марка или даден модел......в крайна сметка не ги ли правят по стандарт захранванията.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-горе вече са ви предложили.Хващайте някое и действайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tова не е лошо захранване,но може би е по-добре да вземеш Valeo V700 на Enhance Electronics,ако го имат.

Ето и алтернатива-CX600M или CM G700.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери нa другите местa от където може дa пaзaрувaш зa 550 вaтовите модели нa Siasonic G - сериятa и Cooler Master V semi modular сериятa. КМ също е производство нa seasonic , полу-модулaрни със злaтен сертификaт , би трябвaло дa могaт дa се нaмерят в рaмките нa бюджетa!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да разгледаш и Corsair VS Series 650W (CP-9020051-EU). Цената е 112 лв. Може да го потърсиш и на други места. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега,тези серии на Corsair VS определено не са сред най-качествените захранвания на пазара.Това са ниско бюджетните версии,в които не се ползват компоненти от висок клас.По удачно е да се заложи на доказани модули на Seasonic,Thermaltake,CM,Fractial D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 100 еврака може да се вземе 650W Корсар. Става въпрос за RM серията. До 75 евра обаче нищо 650W не мога да ти препоръчам поне от споменатия сайт.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.