Премини към съдържанието
dalaidido

Моля, подскажете ми къде точно да си публикувам темата ?

Препоръчан отговор

Здравейте админи, модератори и съфорумци .

Предимно модераторите искам да попитам : къде точно, в който раздел да си публикувам следната тема "Какво е необходимо за да си напавя малък бизнес - сервиз за компютри и периферия ?"

не става в софтуер, не става с хардуер ... :) не става в дънни платки , не става в авто-мото

дайте жокер поне ако нямате конкретен отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко останало

За всичко което не се връзва с темите на останалите форуми

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте админи, модератори и съфорумци .

Предимно модераторите искам да попитам : къде точно, в който раздел да си публикувам следната тема "Какво е необходимо за да си напавя малък бизнес - сервиз за компютри и периферия ?"

не става в софтуер, не става с хардуер ... :) не става в дънни платки , не става в авто-мото

дайте жокер поне ако нямате конкретен отговор

Всичко останало. Просто смени заглавието на тази тема и се само докладвай някои модератор ще я премести в нужния раздел.

1. Помещение.

2. Фирма с касов апарат обърни се към счетоводител той ще обясни каква точно фирма да е.

3. Пари за части и инструменти.

4. Кадърен техник който си разбира от работата.

5. Реклама - доволните клиенти са най добрата реклама но един сайт с форум към него върши чудесна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Къде (в кой раздел) мога да отворя тема 'Игри за Андроид устройства'. Търсих с търсачката но не открих такава. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Къде (в кой раздел) мога да отворя тема 'Игри за Андроид устройства'. Търсих с търсачката но не открих такава. Благодаря!

В раздела за Андроид телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем при разговорите ми в скайп. Бихте ли ми казали в кой раздел да си задам въпроса?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам проблем при разговорите ми в скайп. Бихте ли ми казали в кой раздел да си задам въпроса?

Благодаря!

В раздела за скайп. Толкова ли е трудно да скролнете и да огледате имената на всички раздели?

http://www.kaldata.com/forums/forum/139-skype-%D0%B2%D1%8A%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B8/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, толкова ми е трудно, колкото и на вас да ми отговорите. След като давате такива отговори, премахнете си раздела за задаване на въпроси и така няма да се налага да ви се задават(явно според вас) излишни въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, толкова ми е трудно, колкото и на вас да ми отговорите. След като давате такива отговори, премахнете си раздела за задаване на въпроси и така няма да се налага да ви се задават(явно според вас) излишни въпроси.

Значи ви е трудно да видите нещо, което е пред очите ви? Надявам се поне да сте прочела правилата на форума

А за усилията - би било разумно да дефинирате нещата малко по-различно: когато ми плащате заплатата тогава преценете кое колко усилия ми струва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за България на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от berbat0v
      Продава се работещ онлайн магазин за бижута на принципа дропшипинг/единствен партньор сме на доставчика/.Доставчика е официялен представител за българия на марките : Q&Q , CASIO ,Paco Rabanne, Kontakt, Jet Set ,Omax,Sprinto,Prema,Time Force, Haurex-Italy/всички със сертификат и гаранция/.Магазина разполага с доста голям асортимент от артикули ,като преобладават бижутата,но доставчика дава възможност да се добавят още над 2000+ артикула от по-горе посочените марки.Платформата няма ограничение относно количеството на добавени артикули /като повечето платени и безплатни платформи/.Сайта е с платена тема,платен СЕО плъгин /спестява от допълнителни разходи за сео оптимизация/,платен секюрити плъгин,мобилна версия,лайв чат за по-добра комуникация с клиентите,НЕограничен брой имейл акаунти от вида ВАШЕТО-ИМЕ@BijuBG.net , SSL сертификат за сигурност, платен хостинг и домейн за 1 година. Страхотен домейн за дейноста на магазина,регистриран в търсачките!Правена е платена реклама във Фейсбук и Гугъл.Много добра комисионна,която се изплаща веднъж месечно /или при договорка и 2 пъти месечно/,коректност от страна на доставчика,каквато се очаква и от вас.Купувате готов,работещ бизнес без да е нужно да влагате средства за закупуване на стока,наемане на склад ,персонал и без да се ангажирате с доставки на стоки!!Купувате магазина и започвате да продавате!!Получавате също и безплатна потдръжка при възникнал технически проблем със платформата,както и безплатно обучение,ако се нуждаете от такова!!Адрес на магазина : https://www.BijuBG.net За контакти и повече информация : mihailov@chef.net Приемат се и оферти различни от посочената цена,като на всяка ще бъде отговорено!!
    • от G. Folten
      Здравейте искам да попитам за съвет за  сравнително качествено оборудване на приемлива цена. Тъй като се занимавам с ПР и реклама и искам да разширя дейността малко на моето ателие и за това мисля да си за купя някакъв цветен принтер  с който да мога да печатам цветни стикери на рекламните ми продукти . До сега ползвах Brother QL 570 и много съм доволен но проблема е че той печата само в черно бяло . За това търся нещо което да има прилични цветове и да е на приемлива цена около 200 лв  . Като говорим за малък размер на стикерите нещо от сорта 6 на 8 см  правоъгълници защото другите големите машини  които ги гледам по Интернет са с доста солени цени а и не биха ми вършили работа .     
    • от Келеш Ага
      Здравейте моля да ми простите ако въпросите които ще поставя ви изглеждат лаишки и смешни , но просто ми е нужна информация.

Искам да започна свой собствен бизнес , искам да си направя магазин за черна техника предимно за телевизори , компютри , монитори , таблети , може и смартфони . За целта предполагам ще ми бъде необходим кредит за който ще трябва да кандидатствам пред съответната банка  която реша , главният проблем пред който ще се сблъскам е фактът че от 2 г съм безработен и съответно това може би ще спъва доста нещата , защото може да породи недоверие в евентуалния кредитор. Преди време бях чувал за някаква програма на едно от  двете служебни правителства не си спомням кое точно , за отпускане на  Бизнес кредити за безработни с което да се стимулира предприемчивостта на хората които дълго време нямат работа , но имат желание да стартират собствен бизнес. Сега в настоящият момент не съм сигурен как стои въпрос с този тип финансиране , но имам желание ако има някаква такава програма да кандидатствам по нея . Другото което е може би важно да уточня , е фактът че аз нямам никаква собственост на мое име нито движима , нито недвижима и това предполагам също може да бъде пречка , но така или иначе моля да ми дадете правилна  насока  как да започна свой собствен бизнес , защото пазарът на труда е страшно свит и навсякъде се назначават хора предимно с шуробаджанащина . За това искам аз сам управлявам живота си , а не да разчитам на субективни фактори от които да завися.   

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.