Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !Реших се и аз да напиша моя проблем тъй като прегледах доста теми и не видях хора с подобен проблем..Та.. днес си купих рутер на TP-LINK WR740N, инсталирах го на  PC-то всичко е наред.. имам си WiFi и се свързах с телефона.. Обаче лаптопа не ми позволява да се свържа към мрежата. До името на мрежата има един червен Х.. Пробвах какво ли не.. сумати време търсих и не намирам решение.. (модела на лаптопа е DELL INSPIRON N5010).. Та ако някой може да ми отдели време и да ми обясни как да се оправя ще бъда адски благодарен.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали си си включил безжичната карта на лаптопа. Също така виж да не си инсталирал допълнителен софтуер, с който работи безжичната карта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро в уиндоуса са запазени грешни настройки за мрежа с това име.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери дали си си включил безжичната карта на лаптопа. Също така виж да не си инсталирал допълнителен софтуер, с който работи безжичната карта.

Ако ми обясниш как да проверя това... Само да кажа че без проблем се свързвам с други мрежи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ми обясниш как да проверя това... Само да кажа че без проблем се свързвам с други мрежи..

Колегата ScD е прав. Кой е настройвал рутера? Имаш ли достъо до него. Безжичната мрежа с парола ли е или е свободна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро в уиндоуса са запазени грешни настройки за мрежа с това име.

Колегата ScD е прав. Кой е настройвал рутера? Имаш ли достъо до него. Безжичната мрежа с парола ли е или е свободна.

Смених името. Явно преди човека който е ползвал лаптопа е бил свързан с мрежа със същото име. Благодаря ви много ;д Честно.. цял ден си блъсках главата :|

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам дали тук да задам този въпрос,но ще опитам и ще бъда благодарен ако ми отговорите!?  Купих си KINAMAX TS-9900 wi-fi усилвател,прехваща много мрежи но само две са свободни/некодирани/ но лаптопа ми /HP 620/ не мозе да се свърже-по точно уиндолс неможе да се свърже-така исписва!? Проверих мрежовата карта и нейният драйвър-дава че работи добре,с програмата за отстраняване на неисправности ми показва- проблем с мрежов адаптер или точка на достъп,и нещо свързано с DNS! Имам НОКИА Х-тя ги улавя всички!??-какво не е наред? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, ще уча архитектура и ще ми е нужен мощен лаптоп. Бюджета ми е 2000-2100лв като държа марката да е DELL или Asus. Ще се радвам ако някой успее да ми препоръча модел, да ми изясни каква е разликата между NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti и AMD Radeon 530, има ли смисъл от съчетанието HDD и SSD, и защо intel i7-8... поколенията са по-добри от intel i7-7.. Ще съм Ви безкрайно благодарен! 
      Поздрави!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Купих си лаптоп (Acer Nitro 5 NH.Q2QEX.016) преди 3 дни , вчера ми се появи една зелена точка на екрана върху лентата на задачите. Забелязах че след определено време точката лека полека намаля яркостта си и изчезва. Съжалявам ако има и друга тема по този въпрос , но за първи път ми се случва такова нещо и се притеснявам. На други места видях че пише , ако точката е всякакъв цвят освен черен щяла да изчезне след време, вярно ли е това? Благодаря Ви предварително за вниманието!
    • от Stoqn-666
      https://support.hp.com/bg-en/drivers/selfservice/compaq-presario-cq56-200-notebook-pc-series/4346274/model/5080938?sku=LE406EA
      това е лаптопа при включване мига caps lock не прекъснато на седмица веднъж се включва .
      Почистих го смених термо паста пробвах рамта харда смених бота 
      и нищо все така . моля за помощ
    • от Vanyo99
      Здравейте! Спрял съм се на тези двата : https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_7-acer_aspire_7_NXGP9EX022 , https://www.ioncomputers.bg/product/16129/geymarski-laptop-acer-aspire-7-nx-gp9ex-016.html .Разликата е около 100тина лева с промо кодовете и според мен си заслужава за 100 лв от i5 7300hq на i7 7700hq  + 120 gb ssd. Проблема e , че по-евтиният разполага с 2х4 плочки гб рам , докато по-скъпият е зает само 1ния слот и предлага възможност на ъпгрейд в бъдеще. Гледах клипчета в тубата, сравнявайки dual channel срещу single channel. E, разликата беше доста огромна в представянето (говоря за фпса в игрите). Забравих да кажа , че ще го използвам за работа на visual studio и игрички(fortnite , pung , csgo , lol, gta v). И питането ми е: кое ще е по-добрият вариант да избера от двата във всички варианти. Бих дал 100 кинта отгоре са i7 цата (бюджета тук не е проблем за тези двата , защото се не говори за голяма разлика), но проблема е single channela. Не ми е приоритет ъпгрейдването в бъдеще , взимайки под внимание разликата в пърформънса( ако евенуално взема този с i7 цата няма да слагам допълнителлно рам в близката 1-2 години). И още нещо: ако някой има информация за температурите на лаптопите , как се представят, загряват ли много , имат ли throling на gpu - то или пък на cpu - то. Ще ви бъда благодарен, ако споделите. Също не изключвам други варианти за лаптоп , но като вземем тази цена - acer - а е най-бюджетното решение , докато при asus и другите марки за същите пари ще намеря i5 или i7 , но с 1050 , няма да е 1050 ti. Ако имате предложения  - давайте ! С радост ще ги погледна.
      П.С.: Мога да намеря по-скъпия лаптоп в ardes, тъй като в йон е изчерпан. Това не е проблем
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.