Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, компа ми има следните параметри...Процесор: AMD Athlon LE-1640 2,6

Дъно: ASUS M3N78-CM

Рам: 2 GB

Видеокарта: nVIDIA GeForce 8200(мисля вградена)

Искам да попитам кое мога да сменя, да остана със старата кутия и хард и стували си изобщо подобно начинание?

Ще стане ли само със смяна на един компонент или трябва всичко да се сменя.

П.С Проблема е че започнаха да секът онлайн филми, филми с високо качество...

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да сложиш някой Феном,4-ядрен.Такива се намират само втора употреба.Ще се почувства малко живец в системата.

Друг вариант е да сложиш външна видеокарта,там вече всичко зависи от захранването ти и от бюджета ти.

Най-добрият вариант е да минеш направо на нова платформа,като евентуално запазиш кутията,харда(който не е ясно какъв ) и захранването(което също не е ясно какво е).

Нвидия 8200 е чипсета на дъното ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.