Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Миналата година последно слушах музика с нея , и около 1 година не съм слушал музика, сега реших да я пусна да я видя , и заредих я обаче нямам памет? пуснах я в компа не мога да си кача песни , пише ми че нямам свободна памет , а попринцип имам около 2гб памет  някой да знае как мога да го оправя този проблем , и съществува ли преинсталиране на мп4 diva fx61

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли Микро СД карта и да не си я вадил. Откъде виждаш, че има свободна памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност модела е Diva FX73 , не знам каква е тази микро памет , да не е има едно място за някакви карти острани на мп4 ? Иначе , като се опитам да качвам песни не става, в смисъл качвам макс 14,15 песни около 120мб общо , а аз имам памет около  4 гб , проверих мп4-ката нямам никакви други качени файлове. само тези 15 песни са ми заели 120мб някаде , и повече не ми дава да качвам , пише че няма памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам микро сд карта , има вградена 4 гб памет ,има ли значение каква микро сд карта ще взема? щото гледам в нета много от техномаркет , ама не знам дали ще станат за мп4 дива фх 73 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой има ли решение , как мога да си оправя паметта ? нищо няма качено в мп4-ката , само 15 песни около 150мб общо,и не мога повече ,пише че нямам памет а трябва да имам памет 4 гб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще се справиш сам с проблема. Както вече казах, отписвай го този плеър. По-голям боклук не бях срещал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.