Премини към съдържанието
Gr1zzlord

Проблем с WiFi-HotSpot на HTC One S

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам от известно време следния проблем

Като пробвам да си пусна интернет на лаптопа чрез Wifi Hotspot от телефона ми изписва на лаптопа Connected(но има жълта възклицателна) и през цялото време седи Identifying... No Internet Acces и в дясно на самата мрежа пише Limited Access.

Aко някой ми помогне ще съм му много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Можеш ли да браузваш с телефона?

2. Каква ти е скоростта на мобилния интернет? Ако е много ниска, лаптопът няма да се върже.

3. Можеш ли да вържеш някое друго устройство към wifi hotspota от телефона?

Ако мобилният ти интернет е ок и е бърз,  един hard reset трябва да реши проблема.

Редактирано от melted_mania (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Можеш ли да браузваш с телефона?

2. Каква ти е скоростта на мобилния интернет? Ако е много ниска, лаптопът няма да се върже.

3. Можеш ли да вържеш някое друго устройство към wifi hotspota от телефона?

Ако мобилният ти интернет е ок и е бърз,  един hard reset трябва да реши проблема.

1. Мога да безпроблемно

2. Скоростта е доста висока. Ползвам мобилен интернет почти постоянно и имам пакет  с доста мегабайти на максимална скорост

3. Не мога, нито други gsm-и, нито лаптопи стават..

След този hard reset ще загубя цялата си информация приложения/история всичко нали? Дали няма някакъв друг вариант?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен пък няма нищо общо скоростта на мобилния нет с това дали лаптопът ще се свърже към мрежата на телефона.Предложеният Factory Reset според мен е крайна мярка - бих пробвал първо да настроя наново точката за достъп на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как точно да я настроя? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.