Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте знаещи, днес преинсталирах Уиндоса, че стария релийз не искаше да изкара субтитри на БГ и ми пишеше някакви маймуняци. Сега това се оправи, но възникна следния проблем за който не намирам решение.

Диска ми е разделен на два "C" и "F". Инсталацията ми е на "С", но другия диск не иска да го види програмата. Имам външен диск и него си го вижда, но този  "F" не иска да го види, все едно го няма. Но пък като вляза в Computer Menagement и отворя Disc Menagement, там си стоят и двата диска -  ''C"  и  "F".

В този диск имам към 20GB информация от 120GB, но не ми се иска да я загубя. Мога евентуално ако трябва да я прехвърля на външния, но как да го накарам да се вижда?

Ще съм благодарен на всяка помощ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте знаещи, днес преинсталирах Уиндоса, че стария релийз не искаше да изкара субтитри на БГ и ми пишеше някакви маймуняци. Сега това се оправи, но възникна следния проблем за който не намирам решение.

Диска ми е разделен на два "C" и "F". Инсталацията ми е на "С", но другия диск не иска да го види програмата. Имам външен диск и него си го вижда, но този  "F" не иска да го види, все едно го няма. Но пък като вляза в Computer Menagement и отворя Disc Menagement, там си стоят и двата диска -  ''C"  и  "F".

В този диск имам към 20GB информация от 120GB, но не ми се иска да я загубя. Мога евентуално ако трябва да я прехвърля на външния, но как да го накарам да се вижда?

Ще съм благодарен на всяка помощ !

Дай една снимка на Disk management.

Да не си го крил преди това с някоя програма ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но те си имат букви - "C:"   и   "F:"

Е тогава ? Кое не се "вижда" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето снимка на  Disk Menagement  и на компютъра

Диск  "Е"  е външния диск, на втората снимка го изключих. Съжалявам ако въпроса ми е тъп, но не съм много наясно.

post-143058-0-52206600-1393613716_thumb.

post-143058-0-40515100-1393613883_thumb.

Редактирано от piron45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна работа, с такова нещо не съм се срещал до сега. Все пак да не си ги "крил" тези дялове както е казал колегата по-горе ? За вируси сканирано ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странна работа, с такова нещо не съм се срещал до сега. Все пак да не си ги "крил" тези дялове както е казал колегата по-горе ? За вируси сканирано ли е ?

Ами аз преди половин час направих инсталацията и всичко е чисто, имам само офис пакета качен , Нод32 и един плеер. Не съм ги крил до сега. Преди инсталацията си се виждаха нормално.

Преди инсталацията съм форматирал С-то, като качих Нода той си сканира автоматично веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо копието ти на ОС не е читаво. Свали си MSDN имидж и инсталирай наново...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма да загубиш, не се шашкай. Пробвай първо да го преконвертираш в лоджикъл и виж дали ще го види. Ако не, върни го пак на праймъри и пак провери. Не знам защо е Active обаче... В най-лошия случай ръгаш едно Live CD прехвърляш си инфото и го форматираш :)

P.S.

Плейър :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко със закъснение, но да кажа, оправи се по най идиотския начин. Докато ровичках да търся причината стигнах до положението от снимката, смених му буквичката и то взе че се оправи и започна да се вижда диска. после си му върнах старата буквичка /свикнал съм с нея/ и всичко си е наред. Не че ми стана ясно какъв беше проблема, но съм доволен от резултата. :)

Благодаря на всички отзовали се.

post-143058-0-20966400-1393692683_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За друг път да знаеш следното, има ситуации, при които просто смяната на едно настройка с друга последвана от рестартиране и връщане на предната настройка решава проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.