Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изгърмя ми видеокартата и сега си търся нова. Проблемът ми е че не мога да разбера каква видеокарта в съвместима с дъното ми е. Модела на дъното е Foxconn945G7MA. Много ще съм благодарен ако помогнете.

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете колко силен е бил взрива, за да добием представа за бюджета и марката.

Редактирано от Накaтa (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка съвременна карта е съвместима с дъното ви.

Какво е захранването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си взривозащитена карта за PCIe слот.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не отваряй по няколко теми за един и същи проблем. Хората , които могат да видят темата и евентуално да отговорят на поставения от теб въпрос, са все толкова, ако ще и 200 пъти да си повториш темата, освен ако нямаш 2 компютъра с един и същи проблем :)

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опишете колко силен е бил взрива, за да добием представа за бюджета и марката.

взрив не е имало, но за сметка на това не виждам клетките на ексела, всичко е много бледо и не се променя от настройките, резолюция и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре ако може да ми кажете как да разбера коя видеокарта е съвместима, ще съм много доволен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре ако може да ми кажете как да разбера коя видеокарта е съвместима, ще съм много доволен :)

Оказва се,че картата ти не е изгоряла,а прави някакви странни неща.Които аз честно казано не забелязвам от снимките,които си постнал в другата си тема.Хайде изпълни там каквото те съветваме,и тогава ще се разбере дали изобщо има нужда от нова карта,или пък някой кабел не е наред.и ако обичаш,пиши само в едната тема,че нещата се размиват и може да стане обърквация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всяка съвременна карта е съвместима с дъното ви.

Какво е захранването?

захранвването е ATX 350W

Оказва се,че картата ти не е изгоряла,а прави някакви странни неща.Които аз честно казано не забелязвам от снимките,които си постнал в другата си тема.Хайде изпълни там каквото те съветваме,и тогава ще се разбере дали изобщо има нужда от нова карта,или пък някой кабел не е наред.и ако обичаш,пиши само в едната тема,че нещата се размиват и може да стане обърквация.

Погледни полето за писане и виж как ми изглецда ексела

Погледни полето за писане на другите снимки, а и освен това във всички сайтове не ми показва полето за писане на име и парола за да влезнеш вътре. Така ми изглежда ексела

post-346729-0-52706500-1393671454_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом не ви показва някакви полета,как решавате,че проблема е във видеокартата? Това е софтуерен проблем-омазана ОС,прецакани програми и други такива.

Понеже не ползвам Ексел,и няма как да разбера какво е странното в изгледа му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

захранвването е ATX 350W

Погледни полето за писане и виж как ми изглецда ексела

Погледни полето за писане на другите снимки, а и освен това във всички сайтове не ми показва полето за писане на име и парола за да влезнеш вътре. Така ми изглежда ексела

На снимката всичко си е ОК, или поне аз не забелязвам проблем. Тук вече може да става въпрос и за проблем в дисплея/монитора - върни му заводските настройки.Изключи компютъра от мрежата(тока) и свали видео картата, ако е на слот разбира се и я почисти добре, както нея така и слота в който лежи.  :ph34r: Деинсталирай драйвера за самата нея, като предварително си свалиш от сайта на производителя актуалния. Дай му един рестарт, почисти с CCleaner и инсталирай на чисто новия. Като изпълниш съветите които съм ти дал сподели дали има подобрение.  :P

Редактирано от Накaтa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора проблема може и да е в монитора, защото отворих снимката на ексел от моя лаптоп и там се вижда че нищо му няма, но от мяо компютър аз не виждам клетките. Дали е от монитора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как мониторът ти да показва само определени неща от даден софтуерен интерфейс.Мониторът показва това,което му се подаде като сигнал.Както ти казах по-горе,тук има някакъв програмен проблем.Ако искаш,тествай на монитора на някой познат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.