Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с звукът на компа ... пробах с тонколони и слушаллки на вградената звукова карта и на отделна звукова карта която е с усб пише ми че устройството работи перфектно но никъкъф звук не издава тоя комп ... нз кво да правя гледах дали audio sistem е вклучен стартиран е рестартирах го пак няма звук гледах и в трабъл шута от девайс мениджара и от там сичко работи добре а компа звук не издава гледах драйветите сичкото а само ми излиза no audio devaises защо незнам ако някой може да ми помогне как да си върна звука да пише   Благодаря предварително

post-346826-0-93657800-1393695690_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изведнъж ли се появи това?

Иначе,потенциометърът на звука случайно да е даден на "mute"?

Но лично според мен,има някакъв проблем с дрйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изведнъж ли се появи това?

Иначе,потенциометърът на звука случайно да е даден на "mute"?

Но лично според мен,има някакъв проблем с дрйверите.

Не се появи изведнъж откакто преинсталира компа ми на windows xp защото не поддържаше windows7 оттогава няма звук иначе компа е бомба само 2 проблема има няма никакаф звук и клиповете в ю туб не вървят показва ми некаф проблем ама това не е важно изкам си звука нищо немога да прая без звук то даже потенциометър няма долу в лентата ми излиза само за езика и за видео картата и чеса нищо друго се едно тоя комп не поддържа звук ... драйверите съм ги упдейтнал ама никаф ефект пак пише че устройството нали звуковата карта работи перфектно ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля,,кажете ни марката и модела на дънната платка и на звуковата карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля,,кажете ни марката и модела на дънната платка и на звуковата карта.

Модела на данната платка е асус не пише друго а отделната усб звукова карта е 3д соунд някаква  не пише друго купих я за 10 лева да има там даното ми има отпред и отзад за вкарване на жакове и отпред и отзад не се чува нищо независимо с какво пробвам

Редактирано от Ivan Hristov_337114 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа.

Моля,инсталирайте програмата Speccy ,пуснете я да сканира и ни кажете какво показва за модела на дънната платка.При инсталирането задайте да бъде на български.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа.

Моля,инсталирайте програмата Speccy ,пуснете я да сканира и ни кажете какво показва за модела на дънната платка.При инсталирането задайте да бъде на български.

Операционна система  Windows XP Professional 32-bit SP3Процесор  Intel Pentium 4 631  Cedar Mill 65nm технологияОперативна памет  2.00GB Едноканална-канална DDR2 @ 266 MHz (4-3-4-12)Дънна платка  ASUSTeK Computer INC. P5VD2-MX (Socket 775)  40 °CГрафика  Default Monitor (1024x768@72Hz)  512 MBNVIDIA GeForce 210 (NVIDIA)  50 °CStorage  74GB Seagate ST380011A (ATA)  43 °CОптични дискове  PIONEER DVD RW DVR-108Звук  NVIDIA High Definition Audio   това излиза дано това да помогне за преценката ви и да оправим това защото не е приятно така без звук :( :( :( :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ей този линк към дъното ви (P5VD2-MX) изберете според вида на операционната ви система нужният аудио-драйвер.След това го инсталирайте.

п.п.Не виждам причина да не поддържа Уиндоу 7,защото драйверите за Виста стават и за 7.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От ей този линк към дъното ви (P5VD2-MX) изберете според вида на операционната ви система нужният аудио-драйвер.След това го инсталирайте.

п.п.Не виждам причина да не поддържа Уиндоу 7,защото драйверите за Виста стават и за 7.

Ами аз побликувах преди това тема когато бях с уиндоус 7 ,защото много сечеше самият комп даже ще вия дам ако я намеря да я видите )) ......(( по темата все пак инсталирах драйвера но при инсталацията ми показа че един файл липсва и неможа да продалжи провали се и пак няма звук , може да съм сгрешил нещо с уиндоус хп сам то го пише от специто ако може да ми дадете точен линк дане съм сгрешил нещо

http://www.kaldata.com/forums/topic/223296-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%8F-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B7%D0%B0/   а ето я и темата ако я отвори де

Редактирано от Ivan Hristov_337114 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,един файл е липсвал.Ами защо не си записа кой файл липсва и да го намериш нейде в нета.

И може ли един шот от Device Manager ,да видим все пак дали всичко е правилно.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де,един файл е липсвал.Ами защо не си записа кой файл липсва и да го намериш нейде в нета.

И може ли един шот от Device Manager ,да видим все пак дали всичко е правилно.

http://prikachi.com/images.php?images/648/7115648X.jpg 1 pik

http://prikachi.com/images.php?images/649/7115649E.jpg 2 pik

забравих да спомена преди това че нещо самият комп неможе да приеме нищо освен клавиатурата чрез usb тата сичките пробах с мишка с usb но и нея не приема затова сега сам с мишка с букса пробах с камера пише ми че е изтекла или нещо от сорта звуковата карта отделната дори се едно не съществува а камерата поне я пуска но докато тарси драйверите и защото тя няма диск ами е направо от usb то и ми казва че е изтекла или нещо такова ... не знам тоя комп почна да се побарква отсякаде ... вече ще му насоча час на психиатър :no-no: :no-no: :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От първата снимка става ясно,че някои драйвери липсват.Погледни тия жълти удивителни.Погледни и тази тема.

Изпълни там каквото е написано,пък после ще говорим и за другите неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста търпение е нужно за да се обяснят нещата на автора че тази система няма коректно инсталирани драйвери .

Повече приказки - на пазара . Има линковете , има всичко , да инсталира драйверите и толкова .

Ако среща проблем с инсталацията на драйвера за звука , да прочете как се вижда хардуерния идентификатор на устройството и по него да намери правилния драйвер . Няма как да има звук система при която има проблем с драйверите в раздел за звука .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора оправих го парво дръпнах от нета INVIDIA high definition audio driver ,след това при инсталацията на драйвера ми излезе eror dll steamci.dll not found изтеглих dllfixer безплатно с 1 длл файл поправка безплатно натиснах stop scan след това натиснах на search dll file in directory и написал steamci.dll намери го и го инсталира в системата ми и сега има звук ... след доста четене из различно езикови форуми най накрая след 2 дена усилен труд си върнах звукът докато разбера кво става Благодаря за обърнатото вниамние без вас нямаше да мога да успея да направя тази поредица от събития и да стигна до отговора ... БЛАГДОРЯ на всички искренно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.