Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Колеги Тв-то ми е Sharp 32d65e с DVB-T Tuner е обаче като пусна да търси канали намира , но ми изкарва an incompatible video signal has been received ...идеи какво да правя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Получен е несъвместим видео сигнал"! Това ти пише в съобщението, което ще рече, че DVB-T тунера ти е Mpeg-2, а не Mpeg-4 какъвто е стандарта за ефирните цифрови телевизии!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тоест няма как да си пусна цифровите канали ...а чрез кабелна ( както съм в момента) мога ли да хвана или същата робота 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено че може. Една външна кутийка (декодер) - примерно 50 лв колкото 3 месечни такси за ккабелната и повече нищо не плащаш. Не купувай от най-евтините (около 40 лв), защото нямат HDMI и няма да хванат двете HD програми..

И за през кабелната да гледаш пак ти трябва декодер, но от техните. Повечето кабелни пускат около 50 аналогови програми и около 150 цифрови. За някои, както и за HD се плаща отделно.

Какво ще гледаш - избора е твой.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.