Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте,проблема е следния тези дни се изместих в другата стая и съответно се отдалечих от рутера при коет ми падна рязко скороста и качеството на интернет еджам тегля и влизам в сайтове . та реших да взема нов рутер с нов wifi приемник.моделите са TL-WR841N рутер и TL-WDN3200 приемник.целта ми беще от 150 мбпс да го вдигна на 300 но не стана даще стана по зле пробвах какво ли не но без успех. ако някой знае как бих могъл да ги настроя за да стане на 300 мбпс да пише.благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте,проблема е следния тези дни се изместих в другата стая и съответно се отдалечих от рутера при коет ми падна рязко скороста и качеството на интернет еджам тегля и влизам в сайтове . та реших да взема нов рутер с нов wifi приемник.моделите са TL-WR841N рутер и TL-WDN3200 приемник.целта ми беще от 150 мбпс да го вдигна на 300 но не стана даще стана по зле пробвах какво ли не но без успех. ако някой знае как бих могъл да ги настроя за да стане на 300 мбпс да пише.благодаря

като начало пробвайте да смените безжичния канал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като начало пробвайте да смените безжичния канал

ами пробвах смених ги няколко пъти даже с една програма гледах кой е най празен и пак не стана ...

ами пробвах смених ги няколко пъти даже с една програма гледах кой е най празен и пак не стана ...

смених мегахерците който са 20-40 дадох ги на всеки поотделно и на ауто и пак на камък ударих

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смених мегахерците който са 20-40 дадох ги на всеки поотделно и на ауто и пак на камък ударих

Пробвайте да промените ориентацията на антените

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смисъл да не са нагоре а на страни към приемника ако е ... и това съм пробвал даже сочат към него 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смисъл да не са нагоре а на страни към приемника ако е ... и това съм пробвал даже сочат към него 

не, трябва да го съобразите и с положението на приемника за да има еднаква поляризация на сигнала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaк така антените ще ти сочат,към приемника?Това е глупост,която не бях чувал.Ще ги поставиш вертикално.Ще ги разместваш наляво надясно,докато хване по силен сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре нагоре са антените но все същата работа ... някакви по специални настройки на този рутер има ли ... на ПППоЕ съм така е настроено сигурност на връзката впа2 пск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Данчо с DDWRT ли  е тоя рутер  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си със защита WPA2-PSK,би трябвало рутера и мрежовият адаптер(както ти си го наричаш приемник),да са настроени само на N стандарт!Така ще даде най-голяма скорост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.