Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мога ли да върна риза, за която нямам бележка, но не съм махнал етикета от нея? Вчера си я купих от New Yorkerм но се оказва, че има някакво оражево петно.. сякаш е поливана с нещо??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога ли да върна риза, за която нямам бележка, но не съм махнал етикета от нея? Вчера си я купих от New Yorkerм но се оказва, че има някакво оражево петно.. сякаш е поливана с нещо??? 

Рекламации, само на касата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се пробваш, но ако е била на промоция, едва ли ще ти я сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не.Без бележка как ще докажеш, че си я купил от там.Това с етикета не важи!

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без касова бележка забрави да ти уважат рекламацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

най добре се обади по телефона и питай в ситуацията какво може да се направи

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Комисия за защита на потребителите гр. София

Адрес: гр. София, ПК 1000, пл. ”Славейков” №4А, ет.3,4 и 6
факс 02/9884218
гореща линия 0700 111 22
Разговорите към националния телефон 0700 111 22 се таксуват според цените / тарифите на Вашия оператор към стационарни номера 0700 на БТК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно аз съм си тъпака, то не ми издадоха изобщо бележка и да бяха по 14 кинта :D

http://prikachi.com/images.php?images/897/7120897F.jpg Това оранжевото до джоба... то да ми изкара очите, но съм го видял...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
 най добре се обади по телефона и питай в ситуацията какво може да се напра   

Може единствено да пие една студена вода.И моят съвет е да я пуска в продавалника, не всички влизат в калдейта пък може да я отвърже. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хора, то странното е, че това обезцветяване се е получило само на сивите ленти, сега си поръчах сива боя и ще го мацна само там. Ризата ми трябва за една вечер, ако остане боята ще я облека пак дай боже.. :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.