Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Имам следния проблем с това рутерче. Имам четири машини и ложих трафик на две като ги ограничих по ип адресите. Като включа само лаптопа например ип-то е да течем 102 а правих статично. Въпросът ми е следния как да направя ип-тата на компютрите така че като има два лаптота с трафик и включа този на които няма тражик той директно да взема ип-то без трафика. Не съм много по обясненията, но се надявам че сте ме разбрали.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем с това рутерче. Имам четири машини и ложих трафик на две като ги ограничих по ип адресите. Като включа само лаптопа например ип-то е да течем 102 а правих статично. Въпросът ми е следния как да направя ип-тата на компютрите така че като има два лаптота с трафик и включа този на които няма тражик той директно да взема ип-то без трафика. Не съм много по обясненията, но се надявам че сте ме разбрали.

Благодаря предварително!

Не се разбира много, но не мисля че с това китайско чудо можете да правите такива гимнастики. Благодарете се че работи :)

И има специална тема за маршрутизатори!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах честно казано, обяснете по-разбираемо за да можем и ние да изкажем мнение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да речем на лаптоп 2 и 3 съм сложил ниска скорост но ип адреса примерно 192.168.0.102 до 103. На компютъра направих статично ип ....100 и на другия лаптоп съответно ...101. Някой пък като включа пц-то ип-то му е 103 а уж съм сложил статично. Това нормално ли е или се дължи на някакъв проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да речем на лаптоп 2 и 3 съм сложил ниска скорост но ип адреса примерно 192.168.0.102 до 103. На компютъра направих статично ип ....100 и на другия лаптоп съответно ...101. Някой пък като включа пц-то ип-то му е 103 а уж съм сложил статично. Това нормално ли е или се дължи на някакъв проблем. 

Статични ип се задават извън DHCP обхвата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.