Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Днес реших да поиграя малко на компютъра си, включих го зареди си и накрая когато трябваше да ме изведе на работния плот, ми показа страница изцяло на Английски език в центъра на която пишеше "Attention: Your computer has been blocked for safty reasons listen below."

Някой може ли да ми каже, дали има начин да се оправи без преинсталация ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравейте,

Днес реших да поиграя малко на компютъра си, включих го зареди си и накрая когато трябваше да ме изведе на работния плот, ми показа страница изцяло на Английски език в центъра на която пишеше "Attention: Your computer has been blocked for safty reasons listen below."

Някой може ли да ми каже, дали има начин да се оправи без преинсталация ? 

Може, ако кажеш какво гласи съобщението под реда, който си цитирал?Имаше един много гаден вирус причиняващ точно такова съобщение:http://www.nofuckingjustice.com/2/post/2013/12/your-browser-has-been-blocked-up-for-safety-reasons-listed-below-scam.html

http://malwaretips.com/blogs/mandiant-virus-removal/

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият линк е точно към този който излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият линк е точно към този който излиза.

Тогава имаш сериозен проблем, който може (или не може) да се реши тук.

Успех

p.s. С един Линукс това нямаше да се случи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Днес реших да поиграя малко на компютъра си, включих го зареди си и накрая когато трябваше да ме изведе на работния плот, ми показа страница изцяло на Английски език в центъра на която пишеше "Attention: Your computer has been blocked for safty reasons listen below."Някой може ли да ми каже, дали има начин да се оправи без преинсталация ?

Опътиха ме към въруса който съм прихванал:

http://malwaretips.c...-virus-removal/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай логовете, приятел.Извинявам се, че пиша в темата, но това е с цел по-бързо да се реагира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясниш малко по-подробно какво да дам, не съм много добре запознат с тези работи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,много често ми излиза прозорец на който пише" Следните страници са блокирали",и ми показва страници които са вече отворени но зареждат много бавно. Какъв е проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.