Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Black Ops

При включване излиза Block страница

Препоръчан отговор

Здравейте,

Днес реших да поиграя малко на компютъра си, включих го зареди си и накрая когато трябваше да ме изведе на работния плот, ми показа страница изцяло на Английски език в центъра на която пишеше "Attention: Your computer has been blocked for safty reasons listen below."

Някой може ли да ми каже, дали има начин да се оправи без преинсталация ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Днес реших да поиграя малко на компютъра си, включих го зареди си и накрая когато трябваше да ме изведе на работния плот, ми показа страница изцяло на Английски език в центъра на която пишеше "Attention: Your computer has been blocked for safty reasons listen below."

Някой може ли да ми каже, дали има начин да се оправи без преинсталация ? 

Може, ако кажеш какво гласи съобщението под реда, който си цитирал?Имаше един много гаден вирус причиняващ точно такова съобщение:http://www.nofuckingjustice.com/2/post/2013/12/your-browser-has-been-blocked-up-for-safety-reasons-listed-below-scam.html

http://malwaretips.com/blogs/mandiant-virus-removal/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият линк е точно към този който излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият линк е точно към този който излиза.

Тогава имаш сериозен проблем, който може (или не може) да се реши тук.

Успех

p.s. С един Линукс това нямаше да се случи!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Днес реших да поиграя малко на компютъра си, включих го зареди си и накрая когато трябваше да ме изведе на работния плот, ми показа страница изцяло на Английски език в центъра на която пишеше "Attention: Your computer has been blocked for safty reasons listen below."Някой може ли да ми каже, дали има начин да се оправи без преинсталация ?

Опътиха ме към въруса който съм прихванал:

http://malwaretips.c...-virus-removal/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай логовете, приятел.Извинявам се, че пиша в темата, но това е с цел по-бързо да се реагира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясниш малко по-подробно какво да дам, не съм много добре запознат с тези работи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,много често ми излиза прозорец на който пише" Следните страници са блокирали",и ми показва страници които са вече отворени но зареждат много бавно. Какъв е проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...