Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте ! Имам следния проблем наскоро си купих нов телевизор модел LG 42LA620S,имам следния проблем.Картината прави барзи кадри най много се забелязва при битки.Гледах му настроиките променях ги но не се оправя  проблема го прави от флашка и от Hdmi кабел .Ще бъда много благодарен ако някой ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Режим кино , изключваш всякакви глупости от рода на херци и подобряване на картината .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да всичко съм исключил само херцовете не знам от къде се променят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо от сорта Motion Clarity Index (MCI) :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че го намерих truMotion се казва благодаря за помоща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че го намерих truMotion се казва благодаря за помоща :)

Е ти хубаво го намери ,ма да беше споделил дали ти се оправи проблема със забързаните кадри! На мен би ми било интересно да споделиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...