Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте . решил съм да си закупя навигация . основно ще я ползвам в България ( за екскурзии, почивки насам натам по непознати маршрути  :)  ) НО не ми се инвестират 300 + лв в гармин или том том . Поразпитах познати и чух много противоречиви мнения , някой са доволни от китайските навигаии , а други нещат и да чуят за тях. Надявам се на вашето мнение и препоръка. В заглавието на темата съм споменал   тази навигация http://leos.bg/article/132/GPS-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-LEOS-A808    харесва ми като дизайн , някой имали наблюдения върху марката ( четох че се сглобява в България,  с китайски части разбира се  ) Ще се радвам на всякакви мнения и препоръки за да мога да си избера нещо   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Здравей. Лично съм купувал две от по-евтините навигации на Леос за познати, които ги ползват вече година. Личното ми мнение за тях е, че за цената си са много добър избор. Не се сглобяват в България, а в Китай, но по поръчка на българска фирма. За тази една година, само едното устройство имаше някакъв проблем (или беше забило), който се оправи с рестартиране на устройството. Като цяло са добър избор за навигация. Идват с iGO Primo, което е добър софтуер за навигация според мен, но може да се сложи и друг. Аз лично ползвам евтино китайско устройство вече поне 4 години (може и повече) и не съм имал проблеми. На него съм пробвал много софтуери за навигация и накрая се спрях на iGO. На устройството имам и Гармин, но от години не ми се е налагало да го използвам, тъй като картите се развиха достатъчно и са достатъчно точни, за да те води по нормален маршрут. А и виждам, че ще продължават да се развиват от към точност.

Та, лично според мен, няма нужда да се инвестира в скъпо устройство, защото при тях плащаш за марката, докато китайчето върши същата работа. А пък ТомТом за Източна Европа не си взимай. Явно скоро няма да оправят грешките в картите им. Та Леос-а е добър вариант за цената си и за нуждите на обикновен човек. Точно за този модел нямам наблюдения, но другите устройства не са лоши. А и каквото пише като описание на сайта за характеристики и комплект оборудване, това си и пристига по куриера без забележки.

Но все пак това е лично мнение.

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ти . Мисля да се ориентирам към въпросната навигация пък дано случа на сполучлива бройка  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взех да се чудя дали навигация или таблет с GPS   :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам още един въпрос. Дали ще има значителна разлика между навигация с 128 рам  и с 256рам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взех да се чудя дали навигация или таблет с GPS   :speak:

Естествено, че таблет.

Има много по-големи възможности - и като хардуер, и като софтуер. А цените са почти същите.

Пример .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено, че таблет.

Има много по-големи възможности - и като хардуер, и като софтуер. А цените са почти същите.

Пример .

да но ме спира това че таблет за парите на една евтина китайска навигация няма да е много добър и ще засича (незнам може и да греша) докато навигацията си е предвидена само за навигация без допълнителни софтуери и т.н   И другото което е , че доста хора се оплакват , че екрана на таблета отразява много и не се вижда добре незнам още немога да се реша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом ги разбираш толкова нещата, няма да ти обяснявам повече ... Успех.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, щом ги разбираш толкова нещата, няма да ти обяснявам повече ... Успех.

ако ги разбирах толкова нещата нямаше да пиша из форуми .  Просто изказвам мнение (било то грешно или вярно) и съответно търся мнение на по вещи от мен в тази насока. Иначе таблет си харесах този http://iskamgps.com/article/1207/GPS-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F---%D0%A2%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-Diva-7%E2%80%9D-GPS-Android-Navigator

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако ги разбирах толкова нещата нямаше да пиша из форуми .  Просто изказвам мнение (било то грешно или вярно) и съответно търся мнение на по вещи от мен в тази насока. Иначе таблет си харесах този http://iskamgps.com/article/1207/GPS-%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F---%D0%A2%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D1%82-Diva-7%E2%80%9D-GPS-Android-Navigator

По-горе ви дадоха добро предложение, защо налитате на боклуци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.