Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,направих си сайт с програмата Web Page Maker и искам да го кача в интернет безплатно ,ако има такава възможност.Благодаря Предварително !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти трябва безплатен хостинг, ама не знам за добри такива. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама как може да сте толкова мързеливи направи се чудя ... Как не те домързя да пуснеш специална тема, а те домързя на напишеш в Гугъл "как да кача сайт с web page maker " ?!?

ЦЪК

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама как може да сте толкова мързеливи направи се чудя ... Как не те домързя да пуснеш специална тема, а те домързя на напишеш в Гугъл "как да кача сайт с web page maker " ?!?

ЦЪК

Наготово винаги е било, и ще е по-лесно. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От HIT.bg не ми пращат код за активация.Предложете други добри безплатни хостинг сайтове !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От HIT.bg не ми пращат код за активация.Предложете други добри безплатни хостинг сайтове !

1. Сайта, който си направил в Page Maker го махни и ако искаш да се занимаваш с WEB design, седни и научи HTML и CSS

2. Ето ти безплатен хостинг : http://free.bg/. Проблема е, че мястото е малко,няма динамични елементи и няма гаранция за сайта ти.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.