Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Купих си USB цифров тунер (Mini DVB-T) за лаптопа, но софтуера му е нещо тежък. В диска имаше BlazeDTV 6.0. Можете ли да ми предложите алтернатива на тази програма, която да е с плейлист пак ?

Редактирано от rusimc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с MMZin или ProgDVB като за първата ще ти трябва ffdshow кодек (втората работи и без него)!Имай в предвид, че под Windows сигнала е доста слаб, колкото и силен да го показват индикаторите на програмите! До като под Linux с програмата Kaffeine бачка без никакви проблеми

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям за първата програма. :wink12:

Наскоро  инсталирах на познат,който също беше със BlazeDTV 6.0.

На който на всичкото отгоре беше изпиратствана програмата, от производителите на DVB-T стика.

И затова се наложи да намеря алтернативата MMZin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ProgDVB ми допадна. За сега върви добре. А да кажете нещо под андроид как става номера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При mmzin не работят HD каналите на BNT, отделно от това ми правеше проблеми и след 30 секундна работа звука изчезваше, а картината си вървеше нормално. Пробвай ffdshow, но има още трески за делане по mmzin. ProgDVB работи в това отношение, но не предлага пълни опции - безплатната версия. Има и платени като DVB dream, DVB viewer. DVB dream се намира и безплатна версия, която е много подобна на ProgDVB

VLC е добра програма, но не може да сканира, а иска да се въвеждат всеки път честотите или да се направи playlist и няма скала за силата и качеството на сигнала

За android - tivizen, но е малко скъп. Не знам дали има драйвери за USB_dvb тунери за компютър и с коя програма ще заработят под android

Редактирано от DD-WRT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като цяло не успях да намеря програма. Всички са направени за дадени устрийства като тивизен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като цяло не успях да намеря програма. Всички са направени за дадени устрийства като тивизен.

Аз до колкото знам дори и да свържеш посредством преходник тунера към телефон няма софтуер, който да накара устройствата да сработят и да гледаш нормално телевизия. Сам каза че всичко е за разработка на устройства като tivizen и аз съм напълно съгласен с това !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.