Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

The иновациите в плащане за клик услуги. Ние сме експерти в предоставянето на нови бизнес решения в печеливша среда. Ние сме специализирани в стимули трафик е в световен мащаб най-използваните и надеждни платена за кликване услуга. http://www.kaldata.com

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси смотаната реклама!!!

Навихте ме още с първата дума "THE"!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да се пипам, отколкото да кликам реклами.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на Google Translate текст от английски на български.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на Google Translate текст от английски на български.

:) Мислех да го напиша, но се въздържах :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Wolfko
      Здравейте! 
       От около два месеца цъкам на необукс и от един месец на някалко други PTC сайтове. Някой, ако желае мога да му препоръчам, някой от моите сайтове и да ми стане реферал и в замяна може и аз да му стана на него ако е възможно разбирасе. Имам набелязани още няколко сайта но ги пазя за такива случаи.
       Още не съм теглил от такива сайтове, но забелязах, че хората които цъкат от известно време си взимат по някой лев. За целта обаче се изисква доста време и всеки ден постоянство. Според мен  не трябва да изпозвате повече от 5 сайта, защото вече започвате да влагате много време в тях. Трябва, ако се занимаваш да работиш с няколко сайта, защото е възможно някой от тях (1 или 2) да излезе от бизнеса!
    • от miriami
      Здравейте!
      Може би, месец и повече имам проблем с двата PTC сайта- Neobux и Clixsense. За първия, при зареждането на рекламите ми дава следното съобщение:
      There was an error receiving the Advertisement.
      Please refresh this page and try again., а за втория:
      Unexpected error (#304/200)
      Close this window to try again.
      Презареждам страниците, защото и друг път ми се е случвало, изглеждам рекламата няколко пъти, но тя си стои като неизгледана. Ползвам и Probux, но с него нямам този проблем. Мислех, че е от браузъра. Преинсталирах лентите, но пак същото. Мислех още да не би да е заради това, че все още нямам добавен номер на сметка в PayPal, понеже предишната е закрита.
      Моля, ако някой знае нещо по въпроса, да ми помогне!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.