Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам дали някой може да ми даде задачите от domashno.net от 90, 91, и 92 урок на 7 клас по учебника на Архимед без да плащам. Благодаря предварително. 
http://www.domashno.net/zadachi.php?...ok=1&lesson=91
http://www.domashno.net/zadachi.php?...ok=1&lesson=92
http://www.domashno.net/zadachi.php?...ok=1&lesson=90

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

...

Здравейте !

Приложените препратки към въпросния сайт водят до празна страница, която изисква регистрация ...

Ако под "даде" разбирате да получите достъп до тях, без да минавате през регистрационната форма на сайта или с други думи да ги "плагиатствате", то се съмнявам, че някой ще Ви помогне.

Ако "даде" означава "реши", то тогава ще бъде ли възможно да приложите самите условия в поста си, за да може и останалите потребители да ги видят ?

Зададена в текущия си вид, молбата е малко неясна, по отношение на това, какво точно иска запитващия. 

Поздрави !

Редактирано от soundtracker (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Приложените препратки към въпросния сайт водят до празна страница, която изисква регистрация ...

Ако под "даде" разбирате да получите достъп до тях, без да минавате през регистрационната форма на сайта или с други думи да ги "плагиатствате", то се съмнявам, че някой ще Ви помогне.

Ако "даде" означава "реши", то тогава ще бъде ли възможно да приложите самите условия в поста си, за да може и останалите потребители да ги видят ?

Зададена в текущия си вид, молбата е малко неясна, по отношение на това, какво точно иска запитващия. 

Поздрави !

Аз питам за някой който има, или за някой който може да си направи регистрация там.

Не разбрах какво точно означава този въпрос, но съм готов на всичко да ги имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз питам за някой който има, или за някой който може да си направи регистрация там.

Не разбрах какво точно означава този въпрос, но съм готов на всичко да ги имам.

Мисля, че си изясних ситуацията.

Чл.8. Потребителят има право да ползва услугите, предоставяни от Собственика на портала след платена

регистрация при следните срокове и цени:
- продължителност 24 часа – регистрация с СМС на номер 1925 за всички мобилни оператори и
автоматично генериран текст с цена 1.20 лева с ДДС;
- продължителност 14 дни – регистрация с СМС на номер 1935 за всички мобилни оператори и
автоматично генериран текст с цена 2.40 лева с ДДС;
- продължителност 45 дни – регистрация с СМС на номер 1978 за всички мобилни оператори и
автоматично генериран текст с цена 4.80 лева с ДДС;

Източник: Условия за ползване.

Съжелявам, но нямам регистрация. Ако някой колега има желание да Ви помогне и има регистрация на въпросния сайт, нека Ви пише.

По лично мнение, 1.20 лв за 24 часа достъп не е болка за умиране, но в случая преценката е Ваша.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.20 ти се свидят ли бе? Ама ако е за цигарки или джойнт няма и да се замислиш нали... Айде бегайте от тука...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.