Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблемът е, че навигацията е на един приятел, който по невнимание, или от незнание е изтрил някакъв файл от гпс.а и сега не му се отваря картата. С какви карти се ползва въпросното у-во и, ако може обяснение как да му кача нова карта. Във картата памет има някакви файлове от самсунг, не е ясно защо са там и той не знае. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо кажи каква навигация искаш да качиш? Аз много съм доволен от iGo , ако искаш да пробваш с нея в "андроид" , има много теми погледни от там, ако не можеш се справиш пиши.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо кажи каква навигация искаш да качиш? Аз много съм доволен от iGo , ако искаш да пробваш с нея в "андроид" , има много теми погледни от там, ако не можеш се справиш пиши.

Все ми е едно каква навигация ще се качва. У-вото ( марка модел ) не знам каквов разрешава. Щом е GoClever би трябвало да е iGO

. У-вото няма нищо общо с андроид. До колкото ми е известно, въпросния ГПС е с някакъв вид уиндоус ЦЕ или мобайл. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с първата, върши ми чудесна работа както да телефона така и на таблета пробвайте я:  Цък - iGO Primo 2.0.1 - 9.6.7.235654 

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсиш навигация за Windows CE 5.0 или 6.0 в зависимост от процесора и модела. В сайта си пише. Поразрових се малко, можеш да търсиш и навигация за Pocket PC.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GoClever навигациите (старите) работят с Mireo (до колкото ми е известно).

Търсете по BG форумите как се инсталира друг GPS софтуер. обикновено той се качва във SD картата.

Погледнете IGO или Garmin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GoClever навигациите (старите) работят с Mireo (до колкото ми е известно).

Търсете по BG форумите как се инсталира друг GPS софтуер. обикновено той се качва във SD картата.

Погледнете IGO или Garmin.

Търсих още преди да пусна темата, но не открих нищо съществено. Почти на всякъде няма пълни обяснения, или са с изтекли линкове. Все ми е едно с каква навигация ще съм , въпросът е да проработи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих още преди да пусна темата, но не открих нищо съществено. Почти на всякъде няма пълни обяснения, или са с изтекли линкове. Все ми е едно с каква навигация ще съм , въпросът е да проработи. 

Успя ли, да инсталираш някоя навигация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успя ли, да инсталираш някоя навигация.

Да, с помощта на професора, успях да сложа навихажия на картата. Самия гпс нещо има шрецакано и не чете вградените карти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.