Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

AGgolqm

Как се казва полковникът от "Крадецът на праскови"

Препоръчан отговор

За домашно за утре имаме да намерим как се казва полковникът от "Крадецът на праскови". Прочетох текста внимателно, но не разбрах. По думите на госпожата "било е споменато веднъж." Моля ви ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих в гугъл, но не намерих. Текста съм го чел два пъти вече и не ми е много интересен. Не бих го чел пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не може да намериш едно име в текста или да провериш резултатите от гугъл   :shock11:  Тая държава нищо добро не я чака с това младо поколение. Всяко едно е по-зле от предишното   :cant believe:

Сигурно си отличник, нали  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок, мерси! Други, ако може да помогнат?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих в гугъл, но не намерих. Текста съм го чел два пъти вече и не ми е много интересен. Не бих го чел пак.

Виж тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти искрено много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи не може да намериш едно име в текста или да провериш резултатите от гугъл   :shock11:  Тая държава нищо добро не я чака с това младо поколение. Всяко едно е по-зле от предишното   :cant believe:

Сигурно си отличник, нали  ;)

Не се ядосвай колега. Човека има влечение към компютри, спорт и физика. Нормално е като чете литературно прозведение да не помни героите. Просто не е с хуманитарна насоченост. Крайно време е да се разбере, че човек не трябва да е енциклопедия и да помни всичко, а просто ако му потрябва нещо да знае къде да го намери. Колкото до поколението в момента вината не е в него. Причините са от друго естество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полковника се казва Михаил Михайлов. На теста за повестта на Емилиян Станев "Крадецът на праскови" изкарах 6-ца без нито една грешка, ако искаш да ти пратя отговорите на теста от учебник на "Издателство Булвест 2000"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полковника се казва Михаил Михайлов. На теста за повестта на Емилиян Станев "Крадецът на праскови" изкарах 6-ца без нито една грешка, ако искаш да ти пратя отговорите на теста от учебник на "Издателство Булвест 2000"

Не мерси! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде стига толкова !

Темата е по конкретен въпрос, той получи своя отговор.Всичко останало е спам, чешене на езиците и обиди към другите участници.

Няма срамни питания, няма срамно незнание, щом се търси помощ по въпроса.Хората не се раждат научени а се обучават непрекъснато, през целия си живот.Дали авторът на темата ще попита тук, или ще отиде в библиотеката да попита - там няма никакво значение.Важното е, че иска да разбере и да се научи.

Merryl и 올드보이 - извинявайте, но няма нужда да се доказваме ние колко знаем, а другите - колко не знаят.

Темата се затваря, а спамът -ще бъде почистен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...