Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

GaDDMaNN

Въпрос за гаранция

Препоръчан отговор

Може ли да се отваря телефон или лаптоп когато е в гаранция, защото никъде по такава техника няма пломби или лепенки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лаптопа някои от винтовете на задният капак са с лепенки.

Не е добра идея да се отваря у дома,щом още е в гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е да ти ги отваряш, щом са в гаранция?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е да ти ги отваряш, щом са в гаранция?

Сърбят ме ръцете :D искам да го изчистя 

Дали ще разберат ако се отвори тъй като няма никакви пломби/лепенки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми докато е в гаранция, тя трябва да си покрива почистването, занасяш  казваш, че грee и е за почистване и толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си плати някой лев,да се обслужи машината в сервиза.Няма да ти коства много.Пък като изтече гаранцията,тогава отваряй и затваряй на воля.

А какво налага почистването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да се отваря, но не трябва да си личи... счупени щипки, заоблени отвори на винчетата ще будят съмнение... пък и няма гаранция че в сервиза ще го изчистят... може просто да го духнат със сгъстен въздух и да ти вземат парите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да развинтя болтовете без да си личи има ли начин ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом няма лепенки и пломби - може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доколкото знам в гаранциите пише че има няколко профилактични прегледа / е това е почистване

няма такова нещо. не знам къде си го чел. почистването не е гаранционен проблем. виждал съм компютри на 10 години, които са като нови, виждал съм и на 2 месеца задръстени... с лаптопите не е по различно - има 2 вида потребители - такива, които знаят как да си ползват техниката и си я пазят и палачори. като се пуши при лаптопа се задръства за 5-6 месеца, а двд-то спира перманентно да чете (в повечето случаи на 2-3-тия месец, обаче обикновено се праща по гаранция и тя се уважава след като се изчистят прахоляците от него)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сърбят ме ръцете :D искам да го изчистя 

Дали ще разберат ако се отвори тъй като няма никакви пломби/лепенки ?

Съмнявам се, че те сърбят ръцете заради това което искаш да направиш, но все пак машината си е твоя така, че......

Внимавай какво правиш и къде мислиш да барникаш защото ако някога ти се наложи да използваш гаранционните си права, то добрия сервизен техник много лесно ще разбере дали е пипано и то без да са му нужни стикери и пломби :giggle1:

как да развинтя болтовете без да си личи има ли начин ?

Е, как! С отверка :giggle1:

Купуваш си качествена  подходяща отверка, а другото е повечко старание и рутина! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...