Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Krusto Todorov

Как да си направя усилвател

Препоръчан отговор

Здравейте, може ли някой да ми даде възможно най-лесната схема за усилване на звука, много ще съм му благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма лесна и трудна схема. Трябва да си запознат и да знаеш за какво става на въпрос и какво искаш да правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв звук ще усилваш,източник,колко вата мощност ти са необходими,с какви тонколони разполагаш,захранване...Разгледай

http://www.pchelar-probvaisambg.com/statia115_54_spisak.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, може ли някой да ми даде възможно най-лесната схема за усилване на звука, много ще съм му благодарен.

Ето Ви един пример за крайно стъпало. За да стане цял усилвателят ще си купите и платка " предусилвател"с тон коректор от същият магазин, захранване за усилвателя и ще мислите как и в каква кутия можете да съберете всичките платки. Ако не сте запознат с тази техника, което е видно, това Ви е единственото решение. При добро желание и познаване на схемотехниката , с течение на времето ще се научите.

Линк: http://kvazer.com/hobbykit/86-niskochestoten-usilvatel-.html

Добавено: В горният пост, колегата също Ви е дал много добро предложение за усилвател. Остава вие да решите колко лева ще вложите за неговата реализация. Схемите са елементарни и е добре именно с това да започнете, защото ще Ви е много трудно изготвянето на печатните платки с вашият опит. "Китовете" имат всичко в себе си и Ви спестява доста труд, който много често се оказва че е хвърлен на вятъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли някй да ми даде елементарна схема на усилвател от 20w или повече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте, може ли някй да ми даде елементарна схема на усилвател от 20w или повече

Ще ти подготвя всичко и ще ти дам линк с документация за усилвателя, стига да можеш да се справиш. Познаваш ли добре схемотехниката или да не правя гимнастики с документацията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pdf1.alldatasheet.com/datasheet-pdf/view/8681/NSC/LM1875.html свири перфектно дори и със 1:1 схемата от даташита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...