Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hibichi

Смяна на оперативна памет памет на лаптоп.

Препоръчан отговор

Здарейте! Имам Dell Inspiron 6400 с 512MB РАМ. Един приятел сложи windows 7 и 502MB са заети и ми се струват малко. Въпросите са ми:

1-во: Възможно ли е?

2-ро: Ако да. Колко ще струва в един сервиз примерно.

Не знам от къде ще купувам. За една оперативна памет да взимам от никем или скай не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е. За цената трябва да попитате в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здарейте! Имам Dell Inspiron 6400 с 512MB РАМ. Един приятел сложи windows 7 и 502MB са заети и ми се струват малко. Въпросите са ми:

1-во: Възможно ли е?

2-ро: Ако да. Колко ще струва в един сервиз примерно.

Не знам от къде ще купувам. За една оперативна памет да взимам от никем или скай не знам.

Паметта би трябвало да е ДДР2 смяната става много лесно едно болтче държи капачето което покрива паметта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оглеждаш се за  200 Pin DDR2 SoDimm - 1.8v - PC2-5300 RAM . Желателно е паметта да бъде поставена в сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...