Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bojoviki

Проблем с оптична мишка

Препоръчан отговор

Здравейте,мишката ми е оптична с кабел X7,купена преди около 6 месеца.От известно време започна да изчезва стрелката от десктопа и да се появява в горния ляв ъгъл.Правеше го много рядко,но от седмица насам зачести и ако се опитам да я движа по страницата,тя изчезва и се появява отново горе в ляво.Понякога почти не мога да я отделя от там,мръдна няколко см и хоп обратно в ъгъла.Трябва ли да се притеснявам и да бягам в магазина за смяна или......?Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С старата мишка имах същия проблем, реших го след като си взех нова. Мисля, че това е от драйварите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С старата мишка имах същия проблем, реших го след като си взех нова. Мисля, че това е от драйварите.

Мерси,ще потърся книжката на моята да видя точния модел и ще потърся за по-нови драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчакай да видиш, какво ши кажат и другите колеги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай мишката на друг компютър или лаптоп. Ако пак прави така може да я отвориш и почистиш ако има влязъл прах между светодиода и оптиката му. Ако не се оправи значи си търси нова мишка.

Ако е в гаранция прави рекламация в магазина преди да си я отворил. Може пък да ти я сменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...