Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Iliyan Georgiev

Проблем с трептене

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам проблем със странно трептене.Появява се само тук:

Публикувано изображение

Другаде по екрана не се наблюдава трептене.Всички драйвери са последните.А пък и не ми се вярва да е от видеокартата,понеже другаде не се появява.Трептенето не е на точни интервали за да се съмнявам,че някоя програма го причинява.Единствено не съм го преинсталирал,за да видя дали е от Windows-а.Пробвах го и с друг монитор и пак е така.Лапето каза,че е така от около седмица.Дайте ми някаква насока къде да търся проблема.

Конфигурацията е следната:

Дъно - ASROCK FM2A88M EXTREME4+

Процесор - Athlon II X4 760K 3.8GHz 4MB 100W

Видеокарта - POWER C AXR7 260X 1GD5-TDHE

ОС - Windows 7 ultimate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам проблем със странно трептене.Появява се само тук:

Публикувано изображение

Щом на втори монитор пак е същото трептене,това е някакъв бъг в системата.Може някоя програма,драйвър или приложение да причинява това.Не е изключено и някой вирус да се е промъкнал.На мен ми се е случвало да трепти най горната лента на Гугъл хром.Като затворя браузъра и го пусна отново изчезваше.В последствие,като се обнови изчезна.Опитай,когато започне да трепти да направиш излизане от системата(от старт меню) и влизане отново.Оправя ли се,това е софтуерен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще взема компютъра днес при мен за да го наблюдавам.Дано да е някоя програма а не Windows-а,защото никак не ми се преинсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи лентата да се скрива автоматично. Задръж мишката върху нея и когато започне да трепти - премести мишката, за да се скрие лентата. После пак я изкарай и виж дали трепти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като се установи,че проблема е предизвикан от някоя програма започнах да ги премахвам една по една,за да видя след коя трептенето ще спре.Оказа се,че се предизвиква от играта Assassins Creed.Инсталирал е някой бот или пач или каквото там се слага на игрите,което е предизвикало това.Сега всичко си е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко Hz си направил настройките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На колко Hz си направил настройките?

Настройките на кое?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове