Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kolev9605

Избор между няколко смартфона

Препоръчан отговор

Здравейте. Нуждая се от съвет свързан с избора на смартфон за обикновени нужди. Телефонът ще се използва за сърфиране из интернет, музика, четене на някоя друга книга, леки игри за убиване на време и евентуално за някоя друга снимка. Спрял съм се над няколко заглавия със сходни характеристики и понеже не разбирам кой знае колко от смартфони пиша на вас. Ето ги и тях:

HTC Desire 300;

LG Optimus L7 II P710

Samsung Galaxy S2 PlusSamsung Galaxy S3 Mini

Samsung Galaxy Core

Бюджета ми е максимум 360-370 лева. Малко съм скептичен към марките, които не съм чувал до сега, но винаги съм отворен към съвети. Прочетох повечето теми от раздела и измъкнах много от тях, но сега се нуждая да взема крайното решение.Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С2-ката е с малко по-мощен процесор. Аз на твое место бих избрал с2-ката. Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз бих ги подредила така: 

s2 plus

s3 mini

l7 2

за последните два нямам мнение, но това е според моите разбирания, минито е мн малък, ако не ти пречи този факт е даже на първо място. Зависи дали държиш на камерата и т.н. но аз бих взела с2 плюс, ако не с3 мини :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за това от къде ще се купува някакви съвети? Онлайн или от добре познатите ни мобилни оператори?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за това от къде ще се купува някакви съвети? Онлайн или от добре познатите ни мобилни оператори?

От последните не бих препоръчал, ще ви излезе доста солено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих S2 Plus от техномаркет на цена от 359лв. + безплатна доставка (по спиди). Цената му в магазин на глобул т.е. германос е 439,90лв.

Мисля, че можеш и сам да пресметнеш с колко те рекетират от магазин на оператор. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...