Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Търся тв предаването WWE

Препоръчан отговор

Здравейте, малкия ми братовчед е голям фен на шоуто "WWE" , но снощи не е можал да го гледа тъй като му се приспало, все пак е на "10 г."  , търсих му предаването от снощи, но навсякаде където го намеря е с "Английско аудио" , а той все още е много малък и не разбирам Английски език, ще съм безкрайно благодарен, ако някой може да помогне с намирането му. :)Към модераторите, темата е по-правилата мисля, че шоуто е защитено с авторски правила, но не е незаконно разпространяването му :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че там само са бъхтят-кво има да му слуша с БГ аудио :P

Превеждай му-пуф,паф,ела тука ве.....той нали и без това не разбира какво говорят :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че там само са бъхтят-кво има да му слуша с БГ аудио :P

Превеждай му-пуф,паф,ела тука ве.....той нали и без това не разбира какво говорят :D

Ама нали все пак коментират, това най-много му е интерестно когато излизат тези боксьори ли са кечисти ли незнам и яз. Че вече ми наду главата с това предаване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама нали все пак коментират, това най-много му е интерестно когато излизат тези боксьори ли са кечисти ли незнам и яз. Че вече ми наду главата с това предаване

Кечисти са ве! Ми измисляй си там нещо-аз ако съм найш ли къв превод ша му направя?

То едно и също.Да гледа там как са тупат-ко има да им слуша?

Пусни му да гледа с Българския кечист ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти дам телефона си да му обясниш ти? Сега по-темата наистина някой, ако може помогне ще съм му благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май има някакви във V box,ама дали е това,което ви трябва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май има някакви във V box,ама дали е това,което ви трябва...

Това са само части, не са били всичките кечисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега видях в маймунда, че има от 14.03.2014, но незнам с какво аудио е българско или английско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са само части, не са били всичките кечисти.

е неможете ли всички части да ги съберете на една?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега видях в маймунда, че има от 14.03.2014, но незнам с какво аудио е българско или английско.

В .net, .se и ArenaBG го няма с българско аудио. Други тракери не съм проверявал.

PS Май остана само вариантът да събереш частите (4/4) в една, както е предложил @rado99.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега му ги показах, каза ми , че турнира се казвал "ацката клетка 2014" , когато напиша в търсачката нищо не излиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега му ги показах, каза ми , че турнира се казвал "ацката клетка 2014" , когато напиша в търсачката нищо не излиза.

WWE Elimination Chamber 2014 това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WWE Elimination Chamber 2014 това е.

Благодарско много  :wors:   Сега остава само да го намеря с бг аудио Явно го няма с бг аудио, ще трябва аз да превеждам. Благодаря на всички които писаха по темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарско много  :wors:   Сега остава само да го намеря с бг аудио Явно го няма с бг аудио, ще трябва аз да превеждам. Благодаря на всички които писаха по темата :)

Утре май пак ще го дават в 23 часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре май пак ще го дават в 23 часа.

Сега проверих прав си, но в понеделник е на даскало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...