Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BMW Маниак

Търся прекъсвач за стена с 4 бутона, моля за насока от къде да го купя.

Препоръчан отговор

Колеги откъде мога да се снабдя със стенен прекъсвач за управление на осветление с четири бутона. Условието е че единия от тях трябва да може да се връща сам (както при звънците) а другия (от четирите) да е девиаторен. Останалите два обикновени или девиаторни е без значение. Обърнах нета и по конкретно eBay но решението на което се спрях май ще му се наложи побългаряване (което е краен вариант). Има вариянти с ключове при които всеки бутон е отделно поставен и може да си избираш какъв да сложиш на мястото (обикновен, девиатор или звънчев) но са с три гнезда. На мен ми трябва с четири.

Нещо подобно но единия да е звънчев.

http://www.ebay.com/itm/Modern-4-Gang-Rocker-Single-2-Way-Glossy-Black-Wall-Light-Switch-ART-SS8BK-/181192695573?pt=UK_DIY_Material_Electrical_Fittings_MJ&hash=item2a2fed1f15

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сложиш 4 конзолни кутии, една до друга проблем ли е, позволява ли мястото? Нужно е, да се нивелират добре, а има и такива с много гнезда за гипсокартон, но може да се поставят и в мазилка....

Нещо такова

ПП Девиаторни и кръстати ключове, кой слага още? По-добре си изпълни осветлението с импулсно реле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сложиш 4 конзолни кутии, една до друга проблем ли е, позволява ли мястото? Нужно е, да се нивелират добре, а има и такива с много гнезда за гипсокартон, но може да се поставят и в мазилка....

Нещо такова

ПП Девиаторни и кръстати ключове, кой слага още? По-добре си изпълни осветлението с импулсно реле.

Кутията трябва да е една (мога малко да я разширя но трябва да е една) За една верига с два ключа (девиаторни до двете врати вход и тераса) мислиш ли че ми трябва да слагам импулсно реле пред възможноста да пусна кабел в повече ??? Иначе за петте врати в хола до всяка една има ключ за импулсно ! Всъщност за какво мислиш се ползва звънчевия ключ ? Да си звъня сам на себе си ли или за  импулсното ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така мисля, че ако имаш възможност да отидеш до фирма която се занимава с производство на ключове, контакти и т.н. няма да е проблем да ти изработят.  ;) 

П.П. Мой приятел го е правил обаче във Италия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така мисля, че ако имаш възможност да отидеш до фирма която се занимава с производство на ключове, контакти и т.н. няма да е проблем да ти изработят.  ;) 

П.П. Мой приятел го е правил обаче във Италия.

На мем ми трябва само един единствен, останалите са ми с три или два бутона и ги имам. (Къде да търся фирма в Доминиканска !!!) А тоя точно ми се падна на една колона 30 см широка и не върви да слагам друг до него (няма да е симитрично) ... другия ми вариант е да къртя над него а най мразя да къртя готова работа. Излъга ме една маймуна като я проектирвах че в столицата имали с четири и можел съм да си ги нареждам в гнездата. Има ама са с три а той се бил объркал.

Та сега или ще се кърти или ще си включа лампата над вратата пред входа към общото осветление на къщата искаше ми се да е отделна линия. Е надявам се да намеря но търся от месеци и накрая викам да питам как е в Бг положението с тия неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теб може би ти трябва това http://prikachi.com/images.php?images/825/7169825k.png мога да помогна помогна с каквото поискаш.

П.П. Рамката, ключовете и бутоните трябва да са на една и съща фирма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Това му трябва, но за единична кутия а тази от снимката е двойна.

Публикувано изображение

Това е троен ключ събира се в единична конзолна кутия, автора търси такъв но четворен.

Легранд имат такива системи но не знам дали се продават при теб.

викам да питам как е в Бг положението с тия неща.

В БГ се продава всичко стига да имаш пари за да си го купиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легранд имат такива системи но не знам дали се продават при теб.

В БГ се продава всичко стига да имаш пари за да си го купиш.

Ами дай ми линк и да си го купувам.

На теб може би ти трябва това http://prikachi.com/images.php?images/825/7169825k.png мога да помогна помогна с каквото поискаш.

П.П. Рамката, ключовете и бутоните трябва да са на една и съща фирма

В една кутия ми трябва всичко понеже една е излята с колоната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Свето маркет Бургас http://denilighting.com/brands ги продаваха навремето но оплайн никъде не намирам.

Цените обаче никак не са ниски.

http://www.elbulgaria.com/c241s328/legrand.html

За четворен ключ трябва малко по-голяма кутия тоест няма да се разминеш с разбиването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...