Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Q.Milanov

Максимално ефективен резонанс

Препоръчан отговор

Как да постигна максимално ефективен резонанс със суббуфер?  Знам 2 начина, единия да вкарам буфера в някой гардероб или легло или някъде просто (да получава се но не е практично в моя случай). Другия е самата тръба да стои срещу плътна стена или пък спийкъра. Знам че варианта е по-хубав буфер (системка), но все пак с тези средства колко може да се постигне. Споделете вашият опит. :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опита ми е, че под мен живее един келеш със същите разбирания като теб, дето явно е глух и не може да чуе "музиката" си ако не е усилил басовете и всичко на под 100 децибела. ХОРА, МИСЛЕТЕ! ОКОЛО ВАС ЖИВЕЯТ ДРУГИ. МОЖЕ ДА ИСКАТ СПОКОЙСТВИЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Около мен няма никой. В къща съм. Ако трябваше да се съобразявам с някой щях да си купя слушалки. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си далеч от всякакви звуци и нищо не ти е ясно.

Резонанс се прави на някаква честота. А ефективен какво ли означава? Качествен фактор? Колкото е по-голям то толкова е по-тясна лентата.

Колкото до мнения - писал съм го многократно. Класически стерео озвучителни тека (колони). Музиката е правена и миксирана за тях. Забрадяте всякакви глупоси n.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре. Май не си зададох въпроса правилно. На кратко, как да изкарам по-плътен бас? Дали има трик с разположението на буфера и прочие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...