Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Александър Емилов

Код за препращане на информация!

Препоръчан отговор

Добър Ден, имам едно сайтче и искам да попитам примерно взех html кода от facebook и се питам на мястото, където пише логин и парола как да направя така, че като напиша там нещо да ми го запаметява някъде в хоста или да ми го праща на абв?  Ще съм много благодарен ако някой го редактира за да видя аз после как го е направил :) Благодаря Предварително! http://dox.bg/files/dw?a=16d9b6070e Това е HMTL кода!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Демек искаш някой да ти помогне да направиш фишинг сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия пе***ски раоти си ги прави сам, тука няма да се намери някой, който да ти помогне за тия глупости. Искаш да крадеш профили няма да стане твойта работа, изчезни от тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич аз не искам да крада профили а просто, някой да ми даде код за запаметяване на информация примерно , контакти в сайта ми има и там пишат нещо и да ми го изпраща на абв, просто дадох лош пример не сте ме разбрали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър Ден, имам едно сайтче и искам да попитам примерно взех html кода от facebook и се питам на мястото, където пише логин и парола как да направя така, че като напиша там нещо да ми го запаметява някъде в хоста или да ми го праща на абв?  Ще съм много благодарен ако някой го редактира за да видя аз после как го е направил :) Благодаря Предварително!http://dox.bg/files/dw?a=16d9b6070e Това е HMTL кода!

Здравейте !

Как ще ни убедите, че това няма да се ползва със злонамерени цели (визирам кражба на данни за authentication и authorization), при положение, че с описанието си, искате да направите phishing сайт ?

Нали се досещате, че кражбата на такива данни е незаконно действие, а "помощника" ще бъде съучастник ? Освен това, този сайт си има и правила, които изрично забраняват както искането, така и даването на помощ за подобно начинание. 

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма значение ще опитам с няква готова контакт система лош пример дадох и си мислите, чеще правя фалшив сайт :X

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...