Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

trash

Изчезване на дялове

Препоръчан отговор

Здравейте всички!

От вчера имам проблем със един комп. във вкъщи.

На него имам следните дялове C,D,F,G като F и G сь от 2-рият хард диск!

Реално компютърът няма никакви програми и антивирусни на него дори и интернет няма.

От време на време малкият ми братовчед долита с някви флашки и си играе някви GTA-ки

Не съм сигурен дали е от вирус но точно преди да изчезнат дяловете забелязах че компютарът е станал супер бавен.

Отворих диспечера и индикаторът на CPU беше на 100% натоварен 

ако някой има идей моля да ми помогне.........благодаря ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в 'disk management' какво е положението с дяловете и буквите - снимка, ако може?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тоя аватар и с недвусмисленото послание,насочено пряко към нас,широката публика,недей очаква някаква по сериозна помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А в 'disk management' какво е положението с дяловете и буквите - снимка, ако може?

disk management??? не съм на ти с компютрите е не знам как да стигна до тази опция иначе ще направя скрийн.

доколкото 

DrHAUZ 

не мисля че аватара е повод да не се оказва помощ само защото не се харесва на хората.

И на мен не ми харесва да работя за минималната но работя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен клавиш върху 'My computer' -> избирате 'managment' -> след като се отвори прозореца от лявата страна избирате 'disk management' (разпъвате на цял екран да се вижда всичко) и снимате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново 

не ви отговорих веднага защото бях на работа.

През обедната отскочих до нас и пуснах компа.

Хубовото е че дяловете се бяха появили отново  :shock11:

но компа е отново доста натоварен но ето вижте скриинове http://prikachi.com/images/723/7174723G.jpg

http://prikachi.com/images/735/7174735g.jpg

ако може да ми обясните на какво се дължи натоварването и системната загуба на F и G дяловете ще съм ви много благодарен.

Пак повтарям на компа няма антивирусни или др. програми използва се за игри които се играят от флашки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са се появили дяловете - значи нямате този проблем вече.

В такъв случай за другия проблем трябва да споделите повече информация:

1. Каква е конфигурацията Ви?

2. Каква е операционната система, която използвате?

3. По време на натоварването на 100% - скрееншот на съседния таб process - така, че да се виждат всички процеси.

4. Възможно ли е да са Ви качили вирус с тия флашки? Ако се съмнявате - моля пуснете тема в раздела за чистене на вируси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са се появили дяловете - значи нямате този проблем вече.

В такъв случай за другия проблем трябва да споделите повече информация:

1. Каква е конфигурацията Ви?

2. Каква е операционната система, която използвате?

3. По време на натоварването на 100% - скрееншот на съседния таб process - така, че да се виждат всички процеси.

4. Възможно ли е да са Ви качили вирус с тия флашки? Ако се съмнявате - моля пуснете тема в раздела за чистене на вируси...

Да!

И аз имам съмнения за вирус който умишлено товари системата, опитах да инсталирам аваст но ми даде грешка във регистрите или нещо подобно беше,опитах да  я деинсталирам но и това не стана. Нз. дали е от вирусите или поради липсата на връзка с интернет? ОС е Windows xp Dark edition,процесорът и AMD но ще ви дам по подробна информация когато се прибера :) 

Моля предложете решение за премахване на вируса , благодаря на 

krassleto за оказаната помощ и отделено време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе,да ви разясним нещо,което е станало много ясно на широката аудитория:такива извержения като Dark,Black,Super,Hyper,Mega Edition не бива и не трябва да се ползват.Ако ОС е от оригинално копие и се ползва грамотно,изкарва много време,има машини,които не са се появявали при мен от 2-3 год.и продължават да бачкат без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...