Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ростислав Маринов

Преинсталиране на Компютър

Препоръчан отговор

Здравейте!Не знам дали е точното място където трябва да пиша.Имам проблем с компютъра си има нужда от цялостно преинсталиране,но записвачката ми не работи.Няма ли някакъв начин да се преинсталира с флашка или да го свържа към лаптоп и да ползвам записвачката от лаптопа...?Ако има такъв начин,моля някой да ми обясни точно какво трябва да се направи...Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С флашка ще стане. Записвате си бутващия имидж на нея, и бутвате. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш безплатното приложение http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe инсталираш го и с него се прави бутващата флашка,с която да преинсталираш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще пробвам какво ще стане...

Теглиш безплатното приложение http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe инсталираш го и с него се прави бутващата флашка,с която да преинсталираш .

Само още един въпрос.Задължително ли приложението да бъде инсталирано на компютъра,който ще се преинсталира или може да си го инсталирам на лаптопа и от там да го запиша на флашка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря,ще пробвам какво ще стане...

Само още един въпрос.Задължително ли приложението да бъде инсталирано на компютъра,който ще се преинсталира или може да си го инсталирам на лаптопа и от там да го запиша на флашка....

можете на който и да е компютър стига на същия да е и образа на диска, който ще ползвате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флашката може да я направиш на който компютър си искаш, после слагаш в този, който ще преинсталираш и започваш..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А с Win Setup to USB не става ли? Караш го да тегли tool-ла на Microsoft, за работата на който трябва да се изтегли framework, който е само около 100 пъти по-голям от самата програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,инсталирах програмата.Форматирах флашката до там всичко е ок...Но като му задам да качи уиндоуса,ми изписва следния надпис в отделен прозорец...

This doesn't seem to bea valid souce,could not find.Retry to select a valid souce or cancel to return to the main menu.

Изтеглих уиндоуса отново,но пак същото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,инсталирах програмата.Форматирах флашката до там всичко е ок...Но като му задам да качи уиндоуса,ми изписва следния надпис в отделен прозорец...

This doesn't seem to bea valid souce,could not find.Retry to select a valid souce or cancel to return to the main menu.

тези програми очакват ISO файл, вие това ли им посочвате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля,уточнете с коя програма става това.Отговорете и на въпроса на почитаемият capnemo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата е WinSetupFromUSB_0-2-3.zip ... А това за исо файловете не ми е ясно...Има ли начин да ги променя в исо...Моля ви хора за малко търпение,искам да се науча....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,доколкото разбирам,теглите от някъде Уиндоус.Би трябвало файло който теглите,да е .iso.

Какъв Уиндоус искате да инсталирате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,доколкото разбирам,теглите от някъде Уиндоус.Би трябвало файло който теглите,да е .iso.

Какъв Уиндоус искате да инсталирате?

...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,но от служебният компютър не мога да влизам в замунда.Като теглите файла от там,просто го указвате в прграмата.

Уиндоус 7 или XP искате да инсталирате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,но от служебният компютър не мога да влизам в замунда.Като теглите файла от там,просто го указвате в прграмата.

Уиндоус 7 или XP искате да инсталирате?

xp...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви да намерите и изтеглите и инсталирате програмката Rufus. Според мен,тя е най-добрата такава за направа на буутваща флашка с Уиндоус ХР.

Уверете се,че БИОС на лаптопа ви поддържа буутване от флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви да намерите и изтеглите и инсталирате програмката Rufus. Според мен,тя е най-добрата такава за направа на буутваща флашка с Уиндоус ХР.

Уверете се,че БИОС на лаптопа ви поддържа буутване от флашка.

Да,БИОС поддържа бутване от флашка...Благодаря,Ви!Ще пробвам и с refus, ако не стане и с нея,се отказвам....:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За WinSetupToUSB.

1.Теглиш ISO на Windows7

2.Mount-ваш го с Daemon Tools или VirtualCloneDrive

3.Даваш следната отметка в програмата и след това посочваш виртуалното устройство(бутона с трите точки), където си монтирала ISO файла.

Публикувано изображение

Предварително трябва флашката да е зададена като буутваща, т.е дяла да й се направи активен.(май програмката го правеше автоматично)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,БИОС поддържа бутване от флашка...Благодаря,Ви!Ще пробвам и с refus, ако не стане и с нея,се отказвам.... :)

Rufus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бяхте казали и как точно е станало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...