Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

jon

Проблем при инсталация на Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем при инсталацията на Виндовс 7 и моля за съвет и Помощ!

1.Настолен П.К.

Процесор: Интел Селерон Е 3400

Дънна платка : МSI G41M4{MS-7592}

RAM : 2Gb

Hard :500Gb

Проблема е следния , инсталационния диск стартира и още в началотона инсталацията се появява екран че липсват драйвъри

Публикувано изображение

Немога да разбера какви драйвъри липсват и откаде да ги намеря.Благодаря ви предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде е сваляно изображението на ОС ?

Window$ 7 няма проблем с драйвери за каквото и да е, проблема не е в това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде е сваляно изображението на ОС ?

Window$ 7 няма проблем с драйвери за каквото и да е, проблема не е в това.

Бутващия диск е перфектен и  е следното копие/MSDN/  

Microsoft Windows 7 32 Bits

[*]MD5: D0B8B407E8A3D4B75EE9C10147266B89

[*]SHA-1: 5395DC4B38F7BDB1E005FF414DEEDFDB16DBF610

:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:

тогава проблема е в носителя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако клавиатурата е на USB,сменете я с такава на PS2 и изобще изключете всички устройства на USB.Остава и вариант с бутваща флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:

Пробвай през USB да инсталираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тогава проблема е в носителя

Или нещо по биоса е пипано - препоръчително е диска да е в AHCI а не IDE.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако клавиатурата е на USB,сменете я с такава на PS2 и изобще изключете всички устройства на USB.Остава и вариант с бутваща флашка.

До сега не съм виждал проблеми с USB клавиатура за Windows 7, a си противоречиш с инсталация през флашка....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биоса не е пипан освен да бутва от ДВД.Няма опция за АНСИ само ИДЕ.А носителя е читав защото тръгва инсталацията но иска някакъв драйвър за да продължи.На Виндовс ХП проблема го няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биоса не е пипан освен да бутва от ДВД.Няма опция за АНСИ само ИДЕ.А носителя е читав защото тръгва инсталацията но иска някакъв драйвър за да продължи.На Виндовс ХП проблема го няма

Точно обратно трябва да е - XP по спомени искаше драйвери за сата, и се налагаше да се интегрират в инсталацията. При 7 този проблем го няма.

Относно режима на диска - не може да няма опция за AHCI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега не съм виждал проблеми с USB клавиатура за Windows 7, a си противоречиш с инсталация през флашка....

Опитът и практиката ми показват,че някои от по старите дъна имат проблеми,ако се инсталират с USB клавиатура.Пък за противоречието не си в час....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с варианта на бутваща флашка. Направете флашката бутваща със Windows 7 USB/DVD Download Tool.

Имал съм подобен проблем с един лаптоп и само по този начин се инсталира без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А хард диска да не е нов и не форматиран.Не че разбирам много от компютри,но съм имал такъв случай.Търси ми драйвери,но след като форматирам в ntfs харда,инсталацията тръгва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте с варианта на бутваща флашка. Направете флашката бутваща със Windows 7 USB/DVD Download Tool.

Имал съм подобен проблем с един лаптоп и само по този начин се инсталира без проблем.

благодаря ви!вече съм с нов windows

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам проблем с инсталирането на Windows 7 Ultimate. Прикачил съм снимки за да видите какво става при самото начало на инстилацията. Ако можете да ми помогнете, ще съм ви много благодарен.

post-346201-0-28949700-1400230334_thumb.

post-346201-0-16151700-1400230474_thumb.

post-346201-0-22985200-1400230500_thumb.

post-346201-0-91339900-1400230531_thumb.

post-346201-0-99501900-1400230546_thumb.

post-346201-0-90967000-1400230566_thumb.

post-346201-0-05842200-1400230592_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам,задал сте първо буутващо устройство да е CD. 

А самият ви диск буутващ ли е? Как го направихте буутващ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Направих една глупост, инсталирах си Уиндоус 7, изялзоха ми паршъните изтрих всичко, разделих го на две части - 20 гб - (уиндоусът е тук) и 450 гб и пуснах да се инсталира от флашка - всичко 6, инсталира се и т.н, но когато цъкам на видя, само диска i 20 гб е активен и само него мога да видя. Другото е аут, няма го. Има ли начин да достигна до него или трябва да преинсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много малко GB, сте оставили за Системния дял, Съвета ми е инсталирайте  наново ОС и го направете поне 50 GB.

Да не забравите да форматирате и малкия дял (100 MB.) по-време на инсталацията.

Влизате в Компютър, се десен бутон Управление/Управление на дискове/ с десен бутон върху неактивния дял/.  Задавате му буква, и ще се появи в Компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много малко GB, сте оставили за Системния дял, Съвета ми е инсталирайте  наново ОС и го направете поне 50 GB.

Да не забравите да форматирате и малкия дял (100 MB.) по-време на инсталацията.

Влизате в Компютър, се ден бутон Управление/Управление на дискове/ с десен бутон върху неактивния дял/.  Задавате му буква, и ще се появи в Компютър.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...