Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kyka1

Проблем в скайп

Препоръчан отговор

Значи проблема е че не мога да видя какво съм писал смисъл че пиша но виждам само какво е написал абонатът със който пиша и това е много досадно, как да го оправя някой знае ли !?

Само да вметна че скайпа се използва и от друг компютър :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте една снимка,да видим какво точно се случва.

С коя версия на скайп сте? И на другият компютър същото ли е положението?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах проблем със скайп. дадоха ми този съвет:

Проблема се получава заради повреден файл main.db в папката на Skype. Решението е да деинсталирате Skype, да напишете в Start Menu => Run (без Run за Windows Vista/7 ако не е изкаран бутона, а директно в менюто за търсене):

%appdata% => Enter => изтрийте папката на Skype

%temp% => Enter => изтрийте папката на Skype

Рестартирайте компютъра и инсталирайте последната версия на програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учам са на Турски език да не си направите някакви изводи :D Ето го проблема http://prikachi.com/images/760/7175760w.png

Имах проблем със скайп. дадоха ми този съвет:

Проблема се получава заради повреден файл main.db в папката на Skype. Решението е да деинсталирате Skype, да напишете в Start Menu => Run (без Run за Windows Vista/7 ако не е изкаран бутона, а директно в менюто за търсене):

%appdata% => Enter => изтрийте папката на Skype

%temp% => Enter => изтрийте папката на Skype

Рестартирайте компютъра и инсталирайте последната версия на програмата.

Да де ама така ще ми се изтрие хронологията, което не е желателно при мене...

Дайте една снимка,да видим какво точно се случва.

С коя версия на скайп сте? И на другият компютър същото ли е положението?

Иии не на другия компютър няма проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oldu,oldu  ;)

Хронологията си можеш да запазиш.Точно в папката %appdata% като влезеш,ще си намериш ника в скайп там.И В същата папка е и хронологията ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oldu,oldu  ;)

Хронологията си можеш да запазиш.Точно в папката %appdata% като влезеш,ще си намериш ника в скайп там.И В същата папка е и хронологията ти.

Значи трябва да копирам папката и после след като инсталирам наново скайпа да сложа папката във папката на скайпа и така всичко ще се оправи, така ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,папката с твоят ник в скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То всичко прекрасно, направих всичко ама няма промяна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи трябва да копирам папката и после след като инсталирам наново скайпа да сложа папката във папката на скайпа и така всичко ще се оправи, така ли ?

Идеята е да се изчисти изцяло скайп от компютъра включително и тези файлове които пазят хронологията, защото точно те са прецакани. А ти като преинсталираш по обикновения начин те се запазват.

След чистата инсталация тези бази данни се възстановяват автоматично от скайп и трябва да нямаш повече проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емм да де ама хронологията от единия профил ми е много ценна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емм да де ама хронологията от единия профил ми е много ценна...

Хронологията се пази в сървърите на скайп, за това че не би трябвало да ти се изгуби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хронологията се пази в сървърите на скайп, за това че не би трябвало да ти се изгуби.

Не, не се пази!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям друга тема задавам въпроса тук -

Защо , макар да съм излязъл от часове от скайпа, на другите абонати показва че съм "на линия" и ми се сърдят , че не им пиша ...

ver 6.14.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не се пази!

От къде ти се взима тогава хронологията която ти се появява когато отидеш на друг компютър или мобилно устройство, като преди това спреш първото място?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо, че не се появява цялата, и второ - от абоната с когото си пишеш, т.е. тези, които са онлайн в момента, в който се логнеш от втория компютър. Как да е, и при мен с 3.6/8 се случваше, проблема беше във времето на компютъра/дъното и опцията на скайп да взима часа от системното време. Май. Появяваше се това, което пиша, ама по-нагоре, на по-старата timestamp. Тъпо, а.

Са се усетих ква тъпост написах. Не знам от къде се появява хронологията. :D Но сигура не се съхранява на сървърите на майкрософт/скайп. Те изрично са го споменавали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...