Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

StekoSS

Шега за 1-ви април

Препоръчан отговор

Здравейте , наближава 1-ви април ! Давайте гадни шеги за 1-ви април.Да има кръв и някви подобни щуротии . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , наближава 1-ви април ! Давайте гадни шеги за 1-ви април.Да има кръв и някви подобни щуротии . 

ти друга работа нямаш ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти друга работа нямаш ли си?

не  :no-no:  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не  :no-no: 

Пускаш си брада, обличаш тениска, върху която с тиксо залепваш пакетчета по гърдите си, взимаш и едно куфарче, отиваш на центъра сядаш на една пейка ,куфарчето-между краката,  отваряш си якето, че минувачите да видят пакетчетата и започваш на висок глас да викаш  "Аллах Акбар "  .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш си брада, обличаш тениска, върху която с тиксо залепваш пакетчета по гърдите си, взимаш и едно куфарче, отиваш на центъра сядаш на една пейка ,куфарчето-между краката,  отваряш си якето, че минувачите да видят пакетчетата и започваш на висок глас да викаш  "Аллах Акбар "  .....

:yanim: добра идея !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Събличаш се чисто гол и тръгваш из града.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави жиците...

Майтапа встрани, недейте така, ще вземат да го набият...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като дойде деня ще му мислиш има още 9 дена  :)  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахахахха това с куфара просто ме разби. Много добра идея обаче трябва да се изпипа и някой да снима видео.

Вземи един елек накачи му червени пакетчета със жици и вземи нещо приличащо на бутон в ръката, обаче се маскирай с брада както каза Trichocephalus. Влез в някое кафе и се развикай "аллах акбар-аллах акбар". Предполагам че хората ще се паникьосат и ще почнат а викат и да бягат, ще стане хит в целия интернет. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на близките си, че България е демократична страна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахаха това ме уби докторе! Браво ахахахахаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави жиците...

Това е най-малкото ! И заслужено !

А изстрел  в челото от снайпер..?

Правите ли разлика между шега и провокация (на обществения ред)?

Без понятията човек не може да мисли !

Хубавата шега не е проста работа , както някои си мислят !

На мен това ми харесва :    

http://vbox7.com/play:64281d7c

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахахахахха това с куфара просто ме разби. Много добра идея обаче трябва да се изпипа и някой да снима видео.

Вземи един елек накачи му червени пакетчета със жици и вземи нещо приличащо на бутон в ръката, обаче се маскирай с брада както каза Trichocephalus. Влез в някое кафе и се развикай "аллах акбар-аллах акбар". Предполагам че хората ще се паникьосат и ще почнат а викат и да бягат, ще стане хит в целия интернет. :Д

и после ще му варят жито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави жиците...

без проблем ще ме набият :D

проблема е че съм на 17 

и после ще му варят жито

или ще трябва да ми идват на свиждане :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или ще трябва да ми идват на свиждане :D

баш

у затвора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове