Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hesoyamm

Проблем с мп3 плеър..

Препоръчан отговор

Здравейте,имам едно плеърче apacer 1 gb,опитах се да инсталирам уиндоус от него,и се наложи с няква програма (не помня каква) да го форматирам,та проблема е следния...може да се качват песни,но след като се включи нищо не става,по принцип си тръгва веднага да свири след като се включи,но просто не иска.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива неща се правят с отделна флашка. Не със плеъри, телефони, фотоапарати или каквото друго има флаш памет в него.

Сега ако имаш диск със софтуера на плеърчето опитай да го преинсталираш ако позволява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то ако уиндоуса го маунтва като Mass Storage, няма никакъв проблем да се направи буутващо у-во с него. И аз със плеъри и други играчки съм преинсталирал Уиндоуси. Ама как така сега не върви ? В коя файлова система я форматира ? Щото аз имам един стар Apacer, който бачка с FAT16, а с FAT32 не ще да зареди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами с всички възможни...и пак не иска,мисля че нещо е станало от програмата,понеже беше доста сериозна,и бая време изтриваше..а и на някои други компютри,след като се вкара,изписва че има нужда от поправяне,което така и не става,или-уиндоус не можа да завърши поправката..четох някъде за някъв усб файл,който всеки плеър има,но нищо конкретно не намерих.Поздрави

Даже и сега не тръгна на компа,вкарвам мп3-ката и пише че трябва форматиране,форматирам я на FAT16,завършва процеса,вадя и вкарвам отново,и изписва същото-трябва да се форматира...като дам отказ,изписва че съдържа непозната файлова система..гати проблема..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търкай партишъна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми е ,ако не тръгва плеъра, да потърсите firmware за вашият модел. Или да го напишете тук (точният модел) за да потърсим.

Но дали си струват усилията, е друг въпрос в предвид стария mp3 плеър.

Имал съм проблем със Trekstor mp4 със Rockchip, на който при ъпдейт на софтуера излезна само черен екран. С помощта на няколко програми

от един форум/сайт (не му помня адреса) специално за mp3 плеъри успях да го съживя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвета ми е ,ако не тръгва плеъра, да потърсите firmware за вашият модел. Или да го напишете тук (точният модел) за да потърсим.

Но дали си струват усилията, е друг въпрос в предвид стария mp3 плеър.

Имал съм проблем със Trekstor mp4 със Rockchip, на който при ъпдейт на софтуера излезна само черен екран. С помощта на няколко програми

от един форум/сайт (не му помня адреса) специално за mp3 плеъри успях да го съживя.

Apacer Audio Steno AU120

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Apacer Audio Steno AU120

За съжаление не намирам firmware за този плеър. В предвид, че въпросният, няма и "екранче",

дори и да се намери софт. за него не се знае дали се качва и т.н. Според мен не си заслужава усилията.

Ако работи като флаш памет, ползвайте го за тази цел.

Това е сайта/форума от който съм свалял преди firmware за моя mp4. В случай, че някои има проблем и не може да намери софтуер за

неговият модел  mp3/mp4 плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи пълен формат в FAT32 и кажи резултата после.Фирмуера си е на отделен чип и едва ли е там проблема, флаш паметта може да я правиш каквото си искаш без загуба на фирмуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май нещо напълно си е заминал,понеже тръгвам да правя пълно форматиране и то бавно,след 2-3 сек. изписва 'уиндоус не можа да завърши форматирането'...това изписва при всеки опит и всяка форматна система....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май нещо напълно си е заминал,понеже тръгвам да правя пълно форматиране и то бавно,след 2-3 сек. изписва 'уиндоус не можа да завърши форматирането'...това изписва при всеки опит и всяка форматна система....

Пробвайте да го форматирате с този инструмент (full format). Това е като последна мярка за оправяне на мп3 плеъра/флашката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да го форматирате с този инструмент (full format). Това е като последна мярка за оправяне на мп3 плеъра/флашката.

Колеги заебете..и с тва го форматирах,вадя и вкарвам плеъра,пак пише че трябва форматиране........ама нали го направих преди 1 мин бе мамицата ти !?!?!? Благодаря за съветите все пак :wors: май отново ше го газя с колата както направих с рутер от една друга моя тема  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...