Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

narc0_boy

Рутер от виваком

Препоръчан отговор

Здравейте

Рутера ми е huawei 532e - искам да вляза в настройките му  пробвах дадените из форумите по default user & pass ,но не стават някакви предложения ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво искаш да влизаш в този модем? Това не е рутер. Имаш страница my.contact.bg където имаш достатъчни опции за настройка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво искаш да влизаш в този модем? Това не е рутер. Имаш страница my.contact.bg където имаш достатъчни опции за настройка.

Wifi сигнала ми е ужасен в съседната стая ми се губи ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките не можеш да увеличиш силата на сигнала.

Или промени мястото на модема или си купи още едно безжично устройство, което да работи като разширител на обхвата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звъниш на 123 или 121 ( ако си фирма) и поискай да ти сменят канала на излъчване на 9. Вероятно си на 3 канал и има доста устройства на същата честота. От my.contact.bg може също да го направиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...