Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Naga

Критики по конфигурция

Препоръчан отговор

Здравейте. Избрах си една конфигурация, но не знам дали ще става за игри, бюджета ми е 900 лева. Та въпросната конфигурация е тази http://nikem-bg.net/cart/49912p1r47524p1r45925p1r46911p1r50074p1r46784p1rf.html Забравих да кажа че ще се използва за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо intel, амд не е ли по добре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. В случая все пак е за предпочитане АМД-то (FX-6300 vs I3).

Харда го замени с по-евтиния освен ако не са заредили SV35.6.

Видеокартата я замени с тази на PowerColor.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 931.20 лв. с ДДС
Ако 30 кинта не са проблем. Ако ти идва много вземи 260X.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудиото на Asrock H81M DGS не е ли скапано ? (Realtek 662)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скапано е от това в по-скъпите дънни платки. Ама по-тази логика всичко е скапано и аудиото е най-незначителния проблем.

Да взима I5 и да си свирка а аудиото няма и да го разбере какво е освен ако не купи колонки за повече пари от колкото му струва цялата конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не става? Това е най-доброто от изброените варианти. И като процесор (най-вече) и като видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че него ще взема, а относно доставката колко пари ще е до Велико Търново? И коя цена се гледа Обща стойност: 931.20 лв. с ДДС или Междинна стойност: 950.18 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 18.98 лв. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В sky.bg цените са същите, но като магазин им имам по-голямо доверие спрямо Никем:

Публикувано изображение

п.п.

Toshiba са ми фаворит пред Сигейт и ВД. По-натам ще добавиш още 4GB RAM и става чудесна конфигурация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че него ще взема, а относно доставката колко пари ще е до Велико Търново? И коя цена се гледа Обща стойност: 931.20 лв. с ДДС или Междинна стойност: 950.18 лв. с ДДС, натрупани отстъпки: 18.98 лв. ?

Гледа се цената в червено. Доставката ще е около 25-30 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще взема http://nikem-bg.net/cart/49784p1r49716p1r45925p1r43848p1r2071p1r46784p1r49867p1rf.html добавих и 1 двд защото мойто се счупи. Чудя се от къде да поръчам, от никем или от sky някакви предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джама може да го инсталираш и от флашка та не се набутвай за записвачка. Ако нямаш флашка по-добре инвестирай в такава а не в записвачка.

Скай е в града докато Никем в околностите но щом ще поръчваш няма никакво значение. Въпроса ти трябва да е "Кой куриер да избера?". :D

пс. Между другото понеже стана дума за аудиото ето с по-добро - GB GA-H81M-S1 ако 3 лв. не са ти проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами реших да не вземам записвачка ще ми е по лесно със флашка, също реших да поръчам от sky, но не знам дали те ще могат да сглобят конфигурацията, и със кой куриер ще ми излезе по евтино?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами реших да не вземам записвачка ще ми е по лесно със флашка, също реших да поръчам от sky, но не знам дали те ще могат да сглобят конфигурацията, и със кой куриер ще ми излезе по евтино?

В "Sky" ще ти сглобят конфигурацията напълно безплатно. Относно куриера - "Спиди", до поискване в техен офис, икономична пратка (пристига за 2 дни, но е по- евтино).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес го поръчах и очаквам да дойде утре, само да питам те ще ми сложат ли ОС или аз ще си я слагам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти сложат трябва да си я купиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледа се цената в червено. Доставката ще е около 25-30 лв.

До разград доставката ми излезе 17 лева на мояата "машина"  каде го плашиш човека с 25-30 лева .. даже и ВТ е по близо до София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един въпрос? 

защо избирате r9 265? при условие че за същите пари има hd 7850 ? ;/

Мисля че него ще взема, а относно доставката колко пари ще е до Велико Търново? И коя цена се гледа Обща стойност: 931.20 лв. с ДДС или Междинна стойност: 950.18 лв. с ДДС, натрупани отстъпки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То разлика няма освен че 265 е малко по-добра и малко по-евтина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нали игри като bf4/bf3 ще мога да ги играя на max и ultra?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...