Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

аддс

Свързване на усилвател

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали може да се свързва някакъв усилвател към ейтос дом.DVD PLAYER http://electron.bg/philips-hts3011-p-17740.html  ще съм ви много благодарен ако ми отговорите на въпроса.Благодаря предварителнол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц, не можеш. Единствения вариант е от SCART буксата да си изкараш стерео сигнал, който според мен ще е с отвратително качество. За 6 канала забрави.

edit: а може и хитрия холандец да го е направил така, че по scart да предава само видео? Имах едно такова, макар и не холандско, но го има като вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц, не можеш. Единствения вариант е от SCART буксата да си изкараш стерео сигнал, който според мен ще е с отвратително качество. За 6 канала забрави.

edit: а може и хитрия холандец да го е направил така, че по scart да предава само видео? Имах едно такова, макар и не холандско, но го има като вариант.

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да, от скарт куплунга /перо 1 и 3- маса 4перо/ Сигнала му ще е стерео без забележки, но 5 или 7 канала е невъзможно. И да отбележа: На Philips скарт куплунга винаги е стандартен/пълен със всичките входове и изходи за аудио и видео  плюс комутация от 12 волта на краче 8 за превключване автоматично към мониторен вход на телевизор. Това се отнася за куплунг Scart - Scart единствено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...