Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Vic7im

Покупка на 32' телевизор.

Препоръчан отговор

Здравейте, брат ми и годеницата му искат да си купят телевизор 32 инча, като бюджетът им е 500лв. Разгледах долу-горе, какви модели има в този ценови диапазон, но не искам да ги подведа и за това се обръщам към вас, да предложите най-доброто за тези пари.До тук като модели видях тези 3-те:

Телевизор LED LG, 32" (81 cм), Full HD, 32LN5400

Телевизор LED Smart TV Philips, 32" (81 см), Full HD, 32PFL3258Teлевизор LED Samsung 32F4000, 32" (80 cм), HD

Очаквам вашите мнения и благодаря предварително за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако държат да е Smart то тогава Phillips-a е за тях.Ако обаче дали е Smart не е важно, то LG-то е по-добрият от Samsung-a най-малкото защото е FullHD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG -то. :go ahead: Има го и в Техно-тата.

Може ли да се обосновете защо точно LG-то? Ще ми помогнете доста, ако уточните по-какво превъзхожда другите. До колкото разбрах от брат ми, не ги бърка особено дали ще е смарт или не. По-скоро най-качествената картина се търси в случая, може би и звук, ако е възможно. Също предполагам няма да е проблем да се свързва от време на време и с компютър за да се гледат филми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари - картината ще е компромис, тоест каквото и да се вземе, няма да има много голямо значение в този ценови диапазон.

Може ли да се обосновете защо точно LG-то? Ще ми помогнете доста, ако уточните по-какво превъзхожда другите. До колкото разбрах от брат ми, не ги бърка особено дали ще е смарт или не. По-скоро най-качествената картина се търси в случая, може би и звук, ако е възможно. Също предполагам няма да е проблем да се свързва от време на време и с компютър за да се гледат филми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай LG заради матрицата , както каза колегата , за толкова пари - толкоз :)  Филмите можеш да си ги пускаш директно и от ТВ . Звука на всички е тенекиен , заради невъзможност за акустика .

Изчакай великденските промоции - ще има изненади ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... По-скоро най-качествената картина се търси в случая, може би и звук, ако е възможно. Също предполагам няма да е проблем да се свързва от време на време и с компютър за да се гледат филми?..

Точно заради картината! За мен LG-то има най-добра картина от изброените от Вас телевизори!За гледането на ТВ посредством свързването му с компютър няма да имате проблеми.А инче за звука-от какъвто и да е телевизор не очаквайте някакъв кой знае какъв!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно заради картината! За мен LG-то има най-добра картина от изброените от Вас телевизори!За гледането на ТВ посредством свързването му с компютър няма да имате проблеми.А инче за звука-от какъвто и да е телевизор не очаквайте някакъв кой знае какъв!

Това исках да знам. Благодаря на всички за отговорите. Ще се изчака може би и до великденските промоции, но като избор за момента е лг-то. Поздрави и всичко хубаво ви желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...