Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Georgi Plamenov Dekov

Неправомерен suspend,моля ви помогнете!

Препоръчан отговор

Здравейте!Аз съм Георги Пламенов Деков,графичен и уеб дизайнер.Всичко почва с 99designs,най-големия сайт за freelance дизайнери!Започнах да работя там преди 2год.  ... отначало се учех и не бях запознат с правилата напълно.Бях suspend-нат за 1 седмица,заради взаимстван вектор...е не беше така,защото бях качил снимка на устните на сестра ми,доказваща чий устни бях векторизирал,но пак ме отстраниха,въпреки че бях водач в конкурса.Организатора на конкурса ме потърси лично и ме помоли да се включа отново,така и направих,но не бях запознат с multiple accounting-а.Втория ми профил се издигна буквално за месец,спечелих доста конкурси и дори ме направиха един от топ дизайнерите,също така gold designer,част от малкото българи в тази платформа.Държа да отбележа,че след направата на втория ми профил,първия не съм го ползвал за нищо и не съм манипулирал конкурси.Дойде момент ,в който малко се позаядохме с един от другите топ дизайнери-един румънец.Набеди ме в плагиатство и получих бан.В последствие се установи ,че не съм плагиат...напротив,имам средно специално с Графика,бакалавърска степен и магистърска степен графичен дизайн.Винаги рисувам своите дизайни.Оказа се,че проблема е multiple accounting.Има много реабилитирани дизайнери в този сайт,но от месеци им пиша и показвам нарушения на други дизайнери,които ако аз съм отстранен,то те трябва да са също,но непрекъснато си затварят очите и не им правят нищо...продължават да крадат безнаказано.За едно от 6 изпратени нарушения на въпросният румънец-просто вече не е топ дизайнер ,но си има разрешение за ползване на сайта.Търся си правата и до ден днешен,но съм игнориран...почнах да си мисля ,че вече се превръща в дискриминация.Въпросът ми е...как мога да избегна съспенднат или баннат ИП адрес така,че да не ме хванат.Нещо с проксито може би?Като не става с добро,тогава нека да е с лошо.Навсякъде ни мачкат и ни третират пета ръка труд.Знаят,че не могат да ме осъдят,защото имам много доказателства уличаващи ги в нарушения,не коректно отношение,лъжи и неравност сред потребителите.Просто проблема явно е не само в мултипъл акаунта,но и в това от къде съм,друго логично обяснение за бруталния игнор не виждам.Моля помогнете ми,бих желал ако някой е така добър просто да ми прати текстов документ на имейла,ако не и тук е вариант,благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами най-долу си отговаряш сам на въпроса отгоре защо съм баннат. Съмнявам се да е имало само заяждане след като търсиш начин да заобиколиш правилата на сайта и да влезеш пак да работиш там. Просто нещо не се връзва. Разбира се нищо лично срещу теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами най-долу си отговаряш сам на въпроса отгоре защо съм баннат. Съмнявам се да е имало само заяждане след като търсиш начин да заобиколиш правилата на сайта и да влезеш пак да работиш там. Просто нещо не се връзва. Разбира се нищо лично срещу теб.

Както казах,признавам грешката си и има много реабилитирани дизайнери за точно тази грешка...главната ми мисъл е,че критериите по наказване не са едни и същи за всички,както трябва да е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах,признавам грешката си и има много реабилитирани дизайнери за точно тази грешка...главната ми мисъл е,че критериите по наказване не са едни и същи за всички,както трябва да е...

Всичко това трябва да го обсъдиш с администраторите на сайта. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко това трябва да го обсъдиш с администраторите на сайта. 

Месеци наред се пробвам,понеже не ми обръщаха достатъчно внимание просто показах доста издънки на други топ дизайнери-на някои им махнаха титлата Голд,а на други не им направиха нищичко!Според правилата им и те трябва направо да бъдат баннати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Месеци наред се пробвам,понеже не ми обръщаха достатъчно внимание просто показах доста издънки на други топ дизайнери-на някои им махнаха титлата Голд,а на други не им направиха нищичко!Според правилата им и те трябва направо да бъдат баннати.

Исках само да ти кажа че по този начин няма да стане: " .Въпросът ми е...как мога да избегна съспенднат или баннат ИП адрес така,че да не ме хванат.Нещо с проксито може би?Като не става с добро,тогава нека да е с лошо". Не знам какви са правилата и какво си нарушил. Като не ти харесва ето ти друг подобен сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...