Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

С. Кондуров

Захранване за модем Zte Zxdsl 531B

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!

Въпроса ми е - какво захранване ми трябва за този модем? Един приятел ми го подари работи със зарядното на неговия модем от Виваком (тези новите белите), но именно този който той ми даде си няма негово, а ми трябва този модем... Чудя се как да му подам ток за да заработи... Нямам в нас такива зарядни/захранвания с такава букса и сега се чудя как да го подкарам/включа....Дано Вие имате някакви идеи как да тръгне....Rating: 12V ~ 50/60 Hz: 1A

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rating: 12V ~ 50/60 Hz: 1A

Търсиш от бакалиите захранване със същите характеристики или поне приблизителни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсиш от бакалиите захранване със същите характеристики или поне приблизителни.

Да... Ще го нося със себе си тамън да премеря и буксите, та да мога да уцеля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я като видиш някоя кола на виваком и им поискай едно :D къде ще даваш пари да купуваш за тоя боклук захранване :no-no: и защо по дяволите ти е тоз модем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...